Katka z Výměny obviňuje Novu: Byla to špína špinavá, televize to vystřihla

Středeční Výměna manželek vzbudila opět velké emoce. Neudržela je na uzdě ani jedna z hlavních aktérek, která neunesla kritiku a veřejně se pustila nejen do všech svých „hejtrů“, ale také do náhradní manželky a do televize. „Je to špína špinavá,“ křičí.

Středeční Výměna manželek opět vyvolala plamenné reakce veřejnosti. Zatímco manželé Kateřina a Vašek očekávali, že je národ po odvysílání bude velebit, veřejnost se přiklonila spíše na stranu Moniky. Ta sice neběhala od rána do večera po bytě s hadříkem a vysavačem, k dětem i k životu měla však zdravý přístup. A to Kateřina nepřenesla přes srdce. 

Vše navíc umocnila ostrá kritika jejího manžela. Ten nedokázal udržet své nervy na uzdě, na náhradní manželku Moniku křičel a neváhal jí před kamerami vmést do obličeje, že je mu z ní na zvracení.

Nedej bože, když si dovolila říci svůj názor na užívání dudlíku. 

Vašek se k Monice choval jako hulvát.

Vašek se k Monice choval jako hulvát.

„Absolutně nemáš pochopení pro nic. U tebe je jen úklid a úklid. Ženská nesmí mít volno, i tu svoji Katku sis omotal a ona má z tebe jen strach,“ ozývá se virtuálním světem.

Reakce Kateřiny na sebe nenechala dlouho čekat. 

„Vy ubožačky, lidi, víte o tom p*ču a soudíte? Vy se nad sebou zamyslete,“ vyjádřila se na svou obranu peprnými výrazy na sociální síti prostořeká maminka.

Vašek se neovládal ani na závěrečném sezení.

Vašek se neovládal ani na závěrečném sezení.

Zároveň se brání, že mnohé záběry televize vystřihla, což zkreslilo realitu. 

„Že ona je špinavá, to už tam není. Je to komplet vystříhané, aby se jim to hodilo na sledovanost. Spoustu věcí tam není. Já s manželem umřu. Naše děti jsou ty nejšťastnější na světě. Ona se o ně nestarala. Špína špinavá,“ tvrdí. 

Do „Výměny“ rodinu přihlásila Kateřina, která chtěla, aby si její manžel Vašek začal víc vážit toho, co pro rodinu dělá.

Do „Výměny“ rodinu přihlásila Kateřina, která chtěla, aby si její manžel Vašek začal víc vážit toho, co pro rodinu dělá.

Aby definitivně potvrdila svoje rodinné štěstí, vzkázala svému manželovi: „Lásko, jsi to nejlepší, co mě v životě potkalo. Vím, jaký jsi a že já s dětmi jsme pro tebe vše a ty pro nás. Miluji tě nejvíc na světě.“ 

Kateřina dala na sociální síti průchod svým emocím.

Kateřina dala na sociální síti průchod svým emocím.

No, co dodat. Mlčeti zlato? 

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:54 12. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  138
 • Haha
  36
 • Tvl
  28
 • Super
  23
 • Sladký
  16
 • Cože
  14


Komentáře