Výměna manželek: Hádka punkerky Katky s puntičkářem Davidem

Řev, nadávky, hádky a vyhrocené situace. Tak přesně tato slova popisují další díl Výměny manželek, kde se do sterilní rodiny s jasně určenými pravidly dostane dvaadvacetiletá Katka, pro kterou je řád cizí slovo.

Pořad výměna manželek s sebou vždy přináší vlnu emocí. Téměř nikdy si totiž náhradní manželka nesedne s hlavou rodiny a nastávají problémy.Fotogalerie

A jinak tomu nebude ani tentokrát, kdy se zdravotní sestra, šestadvacetiletá Katka, žijící s dominantním partnerem Davidem a dvěma dcerami, vymění se svou jmenovkyní, dvaadvacetiletou punkerkou Kateřinou.

Zatímco v domově zdravotní sestřičky je jasně nastavený řád a vše funguje jako po másle, u punkerky Katky vládne velmi volný režim. Se svým stejně starým partnerem Erikem totiž vychovává své první dítě, dceru Emmu.

Je tak více než jasné, že se zde střetávají dva zcela odlišné světy a hlavní problém nastane hned ve chvíli, kdy se punkerka Katka potká s puntičkářem Davidem.

Jejich desetidenní soužití bude dokonce tak dramatické, že dojde až na ostrá slova, vyhrocené situace a dokonce i zákazy.

Jeden den totiž Davidovi ujedou nervy a zakáže své náhradní manželce, aby se starala o jeho děti.

Po pěti dnech, kdy má pak dojít ke změně režimu, David nepřijme ani jedinou její námitku, a tak nálada a hádky budou pokračovat i v dalších dnech.

Jak tato ostře vyhrocená situace asi dopadne? To se dozvíte už zítra na Nově!Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:10 29. června 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  17
 • Trapas
  16
 • Tvl
  10
 • Cože
  9
 • Sladký
  9
 • Haha
  8


Komentáře