Vražda pumpařky Jany (†58): Jeden z vrahů je invalida?

Spáchali brutální čin a jsou stále na útěku! Po dvojici ozbrojených lupičů, kteří chladnokrevně popravili pumpařku Janu (†58), pátrají středočeští kriminalisté od pondělí. Zatím marně. Podle posledních zpráv by mohl být jedním z pachatelů muž trpící onemocněním kloubů.

Prvotní zprávy hovořily o tom, že za bestiální vraždou pumpařky na benzínové stanici u Nelahozevsi na Mělnicku, stojí dva mladíci.

Později policie sdělila, že je možné, že čin spáchal muž se ženou. Teď se objevila nová teorie, se kterou přišel deník MF DNES.

Podle výše uvedeného listu policisté obdrželi telefonát od lékaře ortopeda, který jim sdělil, že jedním z pachatelů by mohl být muž trpící onemocněním kloubů.

Ortopeda, stejně jako ostatní, kteří spatřili kamerový záznam zachycující chladnokrevnou vraždu, zaujala zvláštní rozevlátá chůze jednoho z pachatelů.

Komplic vraha by mohl být muž, který trpí postižením kolenních kloubů.

Komplic vraha by mohl být muž, který trpí postižením kolenních kloubů.

Podle ortopeda by mělo jít o muže, který trpí postižením kolenních kloubů. 

„Dokonce z chůze identifikoval, že by jeho nemoc měla být již v pokročilé fázi,“ sdělil MF DNES policejní zdroj.

Rozevlátá chůze jednoho z pachatelů zaujala nejenom výše zmíněného ortopeda, ale i diskutéry na sociálních sítích. 

Právě kvůli zvláštnímu pohybu komplice mnoho lidí začalo spekulovat o tom, že se jednalo o mladíka pod vlivem drog a dvojice se nejspíše rozhodla vykrást benzínku z toho důvodu, aby si takto vydělala na potřebnou dávku.

Další záběry přepadení benzínky. Lupiči zmateně utíkali, Janu zabili během 40 sekund.

Další záběry přepadení benzínky. Lupiči zmateně utíkali, Janu zabili během 40 sekund.

Deník dále uvádí, že policie by mohla mít otisky vrahova komplice. Ten měl totiž uklouznout po náboji, který vyletěl z komory zbraně a opřít se o pult rukou, na které neměl rukavici.

Stále platí, že policisté vyzývají všechny, kteří se mezi pondělní druhou a třetí hodinou ranní pohybovali v okolí benzínové stanice, aby se policii přihlásili a poskytli veškeré informace.

Fotogalerie

Komentáře