Záhadná vražda krásné manažerky Googlu: Její tělo našli nahé a ohořelé

V 27 letech měla talentovaná Vanessa život před sebou. | foto: reprofoto heavy.com

Sedmadvacetiletá Vanessa Marcoteová z New Yorku měla před sebou velmi slibnou kariéru. Po vystudování univerzity v Bostonu nastoupila do internetového gigantu Google, kde se rychle propracovala na manažerskou pozici. Její život byl ale násilně ukončen. Během návštěvy u rodičů zmizela a stala se obětí brutálního vraha.

Vanessa Marcoteová měla všechny předpoklady k tomu žít úspěšný život. Ve svých 27 letech byla krásná, pracovala jako manažerka v Googlu a mezi přáteli byla nesmírně oblíbená. Její život ale ukončil neznámý vrah a to nezvykle brutální cestou.Osudným se stal Vanesse výlet za rodiči do městečka Princeton ve státě Massachussettes. Vše se odehrávalo v poklidu, než jako každý večer odešla Vanessa ven zaběhat si. Domů ale už nepřišla. Její matka jí nahlásila jako nezvěstnou a policie spustila pátrání. To ale nemělo dobrý konec.

Po několika hodinách bylo tělo dívky nalezeno pohozené v křoví v lese několik minut od domu jejích rodičů. Na první pohled bylo jasné, že Vanessa byla zavražděna, co však policisty překvapilo, byla nezvyklá brutalita, s jakou jí vrah sprovodil ze světa.

Venessino tělo bylo nahé a neslo stopy brutálního násilí. Škrábance a podlitiny nasvědčují bití a pravděpodobné je i to, že před smrtí byla Vanesssa znásilněna. To ale není vše. její mrtvolu polil vrah hořlavinou a zapálil.

Policie zatím odmítá zveřejnit jakékoliv podrobnosti. V klidném městečku Princeton se jedná o první vraždu po 30 letech. Místní obyvatelé nejen truchlí za mladou talentovanou dívku, ale zároveň se bojí, aby se sami nestali další obětí vraždícího zvrhlíka.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:05 8. prosince 2016. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  26
 • Cože
  14
 • Trapas
  12
 • Sladký
  12
 • Super
  11
 • Haha
  9


Komentáře