Horor na Jičínsku: Řádění vraha odnesli tři lidé. Nejmladšímu byly teprve 2 roky

Případ řeší policie. (ilustrační foto) | foto: Profimedia.cz

Kriminalisté vyšetřují trojnásobnou vraždu v Lázních Bělohrad na Jičínsku. Mezi oběti patří dvě ženy - matka s dcerou a také teprve dvouleté dítě. O tom, kdo krvavý zločin spáchal, zatím policie nemá jasno. Mezi podezřelé ale patří partner jedné ze zavražděných žen.

Příběh jako z hororu se udál v domě v obci Prostřední Nová Ves. Ráno okolo sedmé hodiny sem přišel na návštěvu bratr jedné z obětí.Ten na místě našel bezvládná těla, z nichž jedno patřilo sestře, druhé matce a třetí teprve dvouletému synovci. Kromě obětí našel ale také devětadvacetiletého muže.

Ten byl partnerem jedné z obětí a podle informací TN.cz nejspíše také otcem dvouletého chlapce.

Reportér televize Nova také uvedl, že devětadvacetiletý muž, kterého si odvedla policie, byl „lehce mimo“ a choval se podivně.

Server TN.cz spekuluje o tom, že podezřelý muž mohl být pod vlivem drog, nebo měl psychické problémy. Před polednem ho policie odvezla k výslechu.

„Po sedmé hodině ranní jsme přijali na lince 158 oznámení o nálezu tří mrtvých těl. Jedná se o dvě ženy ve věku 55 a 29 let a o dvouleté dítě. S největší pravděpodobností zemřely násilnou smrtí. Na místě jsme zadrželi devětadvacetiletého muže,“ řekla pro server Blesk.cz policejní mluvčí Iva Kormošová.

Fotogalerie

Komentáře