Podivná vražda: Mrtvého bezdomovce našli s penisem v rybí konzervě

Policie ve španělské Malaze řeší bizarní vraždu. Britského bezdomovce zabil finský konkurent, který mu záviděl jídlo. Do konečníku mu vložil šunku a penis mu umístil do konzervy od tuňáka. | foto: reprofoto dailymail.co.uk

Podivnou vraždu museli řešit policisté ve španělské Malaze. Poblíž letiště bylo nalezeno tělo britského bezdomovce Stevena Allforda. Bizarní byla brutalita, s jakou byl muž sprovozen ze světa. V jeho konečníku nalezli policisté šunku a mužův uříznutý penis byl vedle těla v rybí konzervě.

Španělským městem Malaga otřásá podivně brutální vražda. Když byli policisté přivolání k budově letiště, kde bylo nalezeno tělo mrtvého bezdomovce, nečekali, s jak podivným místem činu budou konfrontováni.Mrtvým mužem byl jednapadesátiletý Brit Steven Allford, který již nějakou dobu žil v Malaze na ulici a často se s bezdomoveckou tlupou pohyboval právě v okolí letiště. První pohled na mrtvolu odhalil, že vrah s tělem manipuloval a to nepochopitelně zvráceným způsobem.

Allford, který byl udušen, byl za ruce a nohy přivázán k lavičce. Kalhoty měl stažené ke kotníkům a v konečníku měl zastrčeno několik srolovaných plátků šunky. Jeho penis byl umístěn vedle těla v prázdné plechovce od tuňáka.

V souvislosti s vraždou byl zatčen jiný z bezdomovců, padesátiletý Fin. Podle výpovědí svědků Allforda nenáviděl a měli spolu časté potyčky kvůli jídlu. Fin svému Britskému tuláckému kolegovi často nadával, že se s ním nikdy nechtěl dělit.

Šunka a rybí konzerva měly být jeho posledním zvrhlým vzkazem mrtvému konkurentovi.

Fotogalerie
Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 28. února 2017. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  19
 • Super
  15
 • Cože
  13
 • Sladký
  12
 • Trapas
  11
 • Haha
  9


Komentáře