Nevěrník Voráček vyrazil s partou na ryby. Kde byla matka jeho syna Nicole?

Jakub Voráček na rybách se svým otcem a Petrem Svobodou. | foto: Facebook Jakuba Voráčka

Za několik týdnů mu skončí dovolená a bude muset znovu obléknout dres Philadelphia Flyers, i proto si Jakub Voráček užívá poslední chvíle volna. Zatímco matka jeho syna Jakuba Nicole Warnecke se stará o jejich potomka, on vyrazil se svým tátou a agentem na ryby!

Víc chlapskou dovolenou zvolit nemohl. Vyměňování plínek a rodinný život vyměnil Jakub Voráček za svobodu. Ačkoliv mu koncem loňského roku krásná Nicole porodila syna Jakuba, Voráček se rozhodně nerozhodl usadit. Naopak!S Nicole, které měl být loni v létě během své dovolené v Česku nevěrný, se definitivně rozešel a užívá si život mladého mládence.

I tak vypadá jeho dovolená, z níž na svém Facebooku zveřejnil několik snímků. Je na nich zachycený se svým otcem Milanem a svým agentem Petrem Svobodou na rybách. Voráček vypadá velmi spokojeně.

To samé se dá ale říct o matce jeho synka Nicole, která jenom tři dny před ním pyšně zveřejnila snímek malůvek jejich synka. A z jejích komentářů je zřejmé, že z něj jednou chce mít víc umělce než sportovce. Otázkou je, co na to řekne slavný tatínek, kterému malý Kuba jakoby z oka vypadl.

Fotogalerie

Komentáře