Lucie, postrach ulice a originality: Vondráčková opisuje od kolegyně?

Lucie Vondráčková a Mariana Prachařová mají podobné nápady a vkus. | foto: iDNES.cz

Má to zapotřebí? Jako by nestačilo, že Lucie Vondráčková (38) má repertoár plný předělávek a přejatých hitů, teď se prý měla „inspirovat“ ještě mnohem víc. Volba padla na Marianu Prachařovou (24), která do svého klipu angažovala umělé makronky. Na těch si její zkušenější kolegyně málem vylámala svůj zářivý chrup.

„Heart of Gold je věc, na kterou jsem strašně pyšná i po těch měsících, co jsem to vydala. Vždycky jsem milovala americký klipy a chtěla jsem dělat věci, co u nás nejsou tak úplně běžný,“ svěřila se před časem Mariana Prachařová

„Jsem ráda, že přesně takový reakce klip i singl vyvolal. Samozřejmě se najde i spousta lidí, co tyhle novoty nemusí a nelíbí se jim to, což respektuju. Já slibuju, že zamakám a hudby bude letos víc,“ dodala mladá zpěvačka. Její vkus a výběr lokace zaujal i Vondráčkovou.

Mariana Prachařová

Mariana Prachařová

Velkoryse pojatý, fotogenický a dostatečně reprezentativní prostor Haly 11 v pražské Hostivaři, v němž natáčela Prachařová, proto obsadil také její štáb. „Nový klip už brzy! Pro nedočkavce tu mám klip o klipu Paralelní světy, který režíroval Adam Pavelka,“ pochlubila se Lucie fanouškům, kteří si bohužel všimli toho, že umělé makronky už někde viděli.

Tak to dopadne, když do ateliéru naaranžujete „cukrlata“ v nadživotní velikosti, byť umělá, a pustíte tam milovnice sladkého. Je víc než jasné, že se s ním budou všechny chtít vyfotit, když už si nemůžou alespoň kousnout. Doufejme, že Lucie nakonec pastelově barevné makronky ze svého klipu vystřihne, aby fanoušky z přemíry sladkého nerozbolely zuby. Už tak bude její nová píseň cukrkandlová až dost!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:29 8. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  45
 • Tvl
  17
 • Haha
  10
 • Cože
  9
 • Sladký
  7
 • Super
  6
Komentáře