Hezounek Drahokoupil neměl ani na jídlo, teď dostal životní šanci!

Vojta Drahokoupil měl sotva na jídlo. | foto: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

Bývalý člen chlapecké kapely New Element Vojta Drahokoupil prožívá úspěšné období. Natáčí jeden klip za druhým, dal se dohromady s krásnou miss Kristýnou Kubíčkovou a od září bude hvězdou nové řady Tvoje tvář má známý hlas. Ještě před časem ale bylo vše jinak. Pohledný blonďák neměl do čeho píchnout a pomalu ani co jíst!

Díky show Tvoje tvář má známý hlas má šanci předvést svůj talent a získat další pracovní nabídky, byly ale časy, kdy doslova neměl do čeho píchnout. A není to tak dávno. Po rozpadu kapely New Element se Vojta Drahokoupil rozhodl jít vlastní cestou, cesta k úspěchu byla ale trnitá.

„Bylo to těžké období. Dělal jsem sice muzikály, ale když chcete psát písničky a mít čas, tak musíte oželet, že nevyděláváte x tisíc, ale dáte si k snídani, obědu a večeři rohlík s paštikou a takhle žijete. Ale mně se to vrátilo,“ říká Vojta s tím, že nebyl bezdomovec.

„Na normální žití jsem měl. Nežil jsem ale v žádném luxusu, ale to jsem ani nikdy nežil a nepotřebuju to. Mělo to ale smysl nehnat se do normální práce, když se v showbyznysu nedařilo. Byl jsem doma a skládal jsem,“ říká Drahokoupil s tím, že rozjet sólovou kariéru bylo opravdu těžké.

„Rok v kuse jsem psal písničky, seděl jsem doma a neměl jsem práci. Společně se svým producentem Honzou Gajdošem jsme pracovali na tom, abych jednou mohl být vidět. Teď je to pro mě satisfakce,“ říká Vojta.

Ten svou účast vnímá jako velkou příležitost. „Je to pro mě zodpovědnost, abych to dal co nejlépe. Myslím si, že tanec je moje nejslabší část. Měl jsme i soukromé tréninky, abych se do toho dostal. Nejvíc se bojím mladých zpěvaček, které bych musel ztvárnit. Lepší je pro mě třeba starší zpěvačka při těle,“ myslí si Drahokoupil.

Tomu palce bude držet i jeho krásná partnerka Kristýna Kubíčková. S tou se dal dohromady před časem a právě kvůli ní opustil po třech letech svou dnes již expartnerku Denisu.

„Rozchod byl emotivní a těžký, ale to k životu patří,“ uzavřel Drahokoupil.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:32 6. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  12
 • Trapas
  8
 • Sladký
  7
 • Haha
  6
 • Cože
  6
 • Tvl
  5
Komentáře