Vlastík Plamínek odkryl budoucnost slavných hvězd: Co čeká Jágra nebo Řepku?

Jeden z nejslavnějších českých věštců Vlastík Plamínek přijal pozvání do Telebrit, aby odtajnil budoucnost nejsledovanějších párů českého showbyznysu. S jasnozřivostí sobě vlastní pouze za pomoci magických karet přímo ve studiu odhalil, jak se vypořádá Gregorová s Koptíkem, s kým bude mít Jágr potomka a jak to chodí v posteli Kristelové a Řepky. Zhlédněte nejnovější díl Telebrit!

Věštec a léčitel Vlastimil Brůžek, uměleckým jménem Vlastík Plamínek, se proslavil zejména díky svým bizarním výstupům na televizních obrazovkách, kvůli kterým se často stával spíše terčem posměchu. Přestože ho však většina veřejnosti považuje za blázna, Vlastík se své profesi věnuje intenzivně dodnes. Léčí, věští a pořádá dokonce i kurzy, kde školí budoucí ezoteriky a numerology. 

My jsme se ho z toho důvodu rozhodli pozvat do pořadu Telebrity zjistit, co český showbyznys v nejbližší době čeká. 

Za pomoci Mayského orákula, obrazů a dalších propriet s naprostou jistotou a bez sebemenší pochybnosti uvedl, jaká budoucnost postihne Jaromíra Jágra a Veroniku Kopřivovou

Ačkoliv mnozí očekávají jejich rozchod, známý věštec je přesvědčený o opaku. Přišel s konkrétními daty a fakty, které dvojici čekají a jsou osudově nevyhnutelné. 

Velice detailně popsal také vývoj sporu Koptík versus Gregorová. Nejenže díky svým schopnostem poodhalil Ondřejovy vnitřní pohnutky a psychologický profil, ale tvrdí, že konflikt skončí velkým mediálním tyjátrem.

Legenda mezi věštci - Vlastík Plamínek přijal pozvání do Telebrit.

Legenda mezi věštci - Vlastík Plamínek přijal pozvání do Telebrit.

S velkou jistotou se vyjádřil také ke vztahu Kateřiny Kristelové a Tomáše Řepky. Pohovořil o tom, co je drží spolu a co mluví naopak proti nim. Na kolik procent bude muset veřejně propíraná dvojice čelit nevěře toho druhého?

Vlastík je sice na první pohled podivín, jistota, s jakou však odkrývá budoucnost, bere dech. Dojde na jeho slova? Ověřit si jeho předpověď budou moci diváci již brzy. Plamínek se totiž nebojí jít na kost a odhalovat blízkou budoucnost ani konkrétní fakta.

Věštění Vlastíka Plamínka uvidíte od 12 hodin na serveru Playtvak.cz v pořadu Telebrity.

Fotogalerie

Komentáře