Muž ztratil peněženku, nálezce se ozval po dlouhých 14 letech!

23. dubna 2017
Brit jménem Tim Burrows ztratil před 14 lety peněženku na knižním festivalu, jaké však bylo překvapení, když se po tolika letech, kdy už na incident málem zapomněl, ozval její nálezce. A co víc, učinil ve zprávě velice komické doznání!

„Dobrý den, myslím, že jsem před 14 lety v roce 2003 našel vaši peněženku na knižním festivalu a našel v ní 10 euro, které jsem si vzal, abych si mohl koupit cider. Vím, že to vlastně bylo ilegální, ale chtěl bych vám říct, že jsme poté s přáteli založili tradici pijácké hry Challenge Tima Burrowse na Vaši počest. Říkal jsem si, že by vás to možná potěšilo. A protože karma je mrcha, velmi rád oněch 10 euro pošlu na váš účet,“ stálo v podivné zprávě.

Tim Burrows byl zprávou natolik fascinován, že ji zveřejnil na svém twitterovém účtu, kde pochopitelně sklidila nadšené ovace, ačkoli si řada lidí kladla otázku, proč muž s přiznáním otálel dlouhých 14 let.

Tim Burrows dluh muži velkoryse odpustil. Zajímal se ale o pravidla soutěže, která se nyní jeho jménem hraje v britských putykách. Zajímají vás pravidla také?

CHALLENGE TIMA BURROWSE:


- Hry se účastní tři týmy, sestávající z pěti hráčů
- Každý tým obdrží do začátku 4 litry cideru na hráče
- Tým, který jako první vypije všechen cider, vyhrává
- Pokud strávíte zbytek večera v opilosti zarolovaní do koberce, je jedno, zda jste vyhráli. Pro vaše kamarády budete ten největší frajer!

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:39 21. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

  • 17
  • 12
  • 11
  • 8
  • 7
  • 6
Komentáře