Blbost dne: Česká youtuberka paroduje Jennifer Lopez, moc jí to nejde

Johanka Čunková se snaží napodobit Jennifer Lopez. | foto: koláž Expres.cz

Česká youtuberka Johanka Čunková se rozhodla potěšit své diváky písničkou, a tak natočila vlastní verzi známého hitu Jennifer Lopez. Pojala to po svém a se svérázným humorem. Řadě lidí se její počin líbí, nám ale připadá docela děsivý. Posuďte sami!

Johanku Čunkovou možná znáte z kanálu prapodivného youtubera jménem Aik Mutczechy. Tam totiž tato mladá dáma často vystupuje. Nejde však o žádnou složitou zábavu - sledovanost dvojice zvyšuje především tím, že do titulků nových videí strategicky umisťuje pojmy jako „sex“, „prsa“, „zadek“ a jejich proslovy jsou plné peprných výrazů zejména se sexuální tematikou.

Johanka se rozhodla, že vystoupí ze stínu svého provařenějšího kamaráda Aika a přispěje do moře příspěvků na YouTube vlastní tvorbou. A tak vznikl pseudohit Tvoje máma. Jedná se o parodii na známý hit Jennifer Lopez Ain’t Your Mama, který se loni stal hitem každé letní párty.

Jenže zatímco Jennifer v textu imaginárnímu muži vyčítá, že je líný a že není jeho máma, aby mu prala a uklízela, Johanka na to jde jinak.

Navazuje na tradici videí s typickými maminkovskými hláškami a také na již zlidovělé prohlášení „Tvoje máma... ti nařizuje cokoliv.“

Jak dopadl její pokus, se podívejte sami.


Svou cílovou skupinu si tato hrůza očividně našla. Co se jim vlastně na této věci líbí, je ale záhadou. Hudební projev není nijak světoborný, s textem by se jistě dalo více vyhrát a celá vizuální podoba klipu je lehce psychedelická. Za zmínku stojí také Johančina nevkusná paruka, na kterou by měla mít zbrojní pas.

Co na to říkáte? Měla by se Johanka hudební tvorbě věnovat dál, nebo by si měla raději najít jiný koníček?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:24 14. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  17
 • Super
  11
 • Haha
  10
 • Sladký
  8
 • Tvl
  8
 • Cože
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat