Sexy youtuberka na zvracení: Hvězda po sobě nechala zničený dům plný výkalů!

20. dubna 2018
Je mladá, atraktivní, na YouTube má 600 tisíc sledujících a je to čuně k pohledání. Jinak se to bohužel říct nedá. Internetová hvězda Kayla Jenkinsová známá jako Okaylaaa byla vyhozena z pronajatého domu poté, co na nájemném dlužila téměř 300 tisíc korun. Stav, ve kterém sexy youtuberka nemovitost zanechala, dá zabrat i otrlým jedincům.

Vlogerka se proslavila především tutoriálními videi s návody, jak se správně nalíčit. Internetová hvězdička dává ráda najevo okázalý a luxusní životní styl, ale realita je poněkud jiná.

Tisíce fanoušků ji zbožňují, ale bydlet by s ní fandové asi nechtěli. Přísloví „navrch huj a vespod fuj“ platí v případě téhle britské krasavice stoprocentně.

Kayla obývala pronajatý dům na předměstí Manchesteru spolu s kamarádkou Casey Petcheyovou, několika psy, kočkami a králíky. Když jistě ne chudá youtuberka začala dlužit slušnou sumu na nájemném, rozhodli se ji vlastníci domu, manželé Paula a Paul Hopwoodovi, vystěhovat. Když si však přijeli svou nemovitost přebrat, jen těžko přemáhali nutkání zvracet.

Kayla je kočka, ale také prase.

Kayla je kočka, ale také prase.

Dvorek a okolí domu bylo obloženo pytli s odpadky, které se nikdo neuráčil odnést do popelnice, ale teprve uvnitř domu začal pravý horor.

Odporný pronikající zápach napověděl majitelům, že jde do tuhého. Chodby i pokoje byly potřísněné zvířecí močí a výkaly, sbírku exkrementů našli domácí i v plastové misce do mikrovlnky.

Zvířecí výkaly byly všude, dokonce i v misce do mikrovlnky.

Zvířecí výkaly byly všude, dokonce i v misce do mikrovlnky.

Závěsy byly nasáklé močí a ušpiněné od make-upu a dalších líčidel, koberce taktéž nasáklé, na schodech od zvířat protrhané, odlepené tapety, sprchový kout připomínal použitou toaletu, nábytek a vnitřní vybavení domu povedení nájemníci zdemolovali.

Hopwoodovi se rozhodli kontaktovat pořad televize Channel 5 o špatných nájemnících a darebných pronajímatelích. Štáb následně celou spoušť natočil.

„Hned u vstupu bylo jasné, že je vše je absolutně zničené, dost mě to zasáhlo,“ říká v show Paula, která má i s manželem k domu sentimentální vztah.

Podle páru je Kayla narušená. Mluvčí čtyřiadvacetileté youtuberky však Hopwoodovy obvinil, že chtěli jen celebritu očernit v televizi a že její matka dům před stěhováním uklidila. Jak, to je zřejmé z fotografií i videa.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:39 sobota 18. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

  • 53
  • 20
  • 19
  • 15
  • 12
  • 10
Komentáře