jít naiDNES.cz

Youtuber Bejr má nový projekt: Z bezdomovkyně dělá pohlednou ženu!

Dříve byla ošklivá, špinavá a denně holdovala alkoholu. Teď je z ní pohledná upravená dáma a má šanci začít úplně nový život. O kom je řeč? O bezdomovkyni Monče, které se ujal populární pardubický youtuber Aleš Bejr, tedy ten samý člověk, co jezdil do zahraničí opíjet bezdomovce Majsnera. Pojďme se detailně podívat, jak se z „ošklivého kačátka“ vyklubala krásná labuť!

O kontroverzním youtuberovi Aleši Bejrovi jsme vás již informovali. Svalnatec z Pardubic před časem rozjel vskutku netradiční projekt: Začal točit videa s bezdomovci! Nejprve jim dával úkoly, poté se jim snažil pomoct. Jednoho z nich si oblíbil. Tím vyvoleným se stal Miroslav Švanda alias Majsner.

Majsnera vzal Bejr na dovolenou do Egypta a Abú Dhabí, kde dvojice výtečníků ztropila neuvěřitelnou ostudu. Bezdomovec s křivým nosem byl každý den totálně na plech a choval se jako smyslů zbavený. Bejr, který je znám coby zastánce zdravého životního stylu, ho navíc v jeho bouřlivých alkoholových dýcháncích podporoval s úsměvem na tváři. Teď se zdá, že Aleš Bejr si mezi bezdomovci našel nového favorita!

Tím novým favoritem je osmatřicetiletá bezdomovkyně Monča, která vystupovala v jeho videích již dříve.

Dříve o sebe vůbec nedbala.

Dříve o sebe vůbec nedbala.

Vždy byla špinavá, sprostá a namol opilá. Působila jako ten typ houmlesačky, která je schopná za cigáro a flašku vína udělat cokoliv.

Takto vypadala Monča dříve.

Takto vypadala Monča dříve.

Bejr se ale rozhodl, že Monče, stejně jako před časem Majsnerovi, pomůže a ukáže jí, že existuje i jiný způsob života než dennodenní zpíjení se do němoty.

Byla špinavá a nedbala na sebe.

Byla špinavá a nedbala na sebe.

„Rozhodl jsem se jí pomoct dostat se z ulice. Už má ubytování, které sdílí s jedním z herců (Bejr říká svým kamarádům bezdomovcům herci, pozn. red.),“ řekl pardubický svalovec Expresu.

„Myslím, že je to pěkná ženská,“ dodal ještě k Monče Bejr. A i když by tomu ještě před několika měsíci nikdo nevěřil, tak teď už je jasné, že měl pravdu!

Monča v dobách, kdy popíjela s kamarády bezdomovci.

Monča v dobách, kdy popíjela s kamarády bezdomovci.

Poté, co Bejr Monče začal pomáhat, se ukázalo, že kdyby se o sebe starala, tak by na ulicích okouzlila jistě nejednoho muže.

Monče to v šatech moc sluší.

Monče to v šatech moc sluší.

Youtuber Bejr se svojí Mončou.

Youtuber Bejr se svojí Mončou.

Monče to sekne.

Monče to sekne.

Snad jedinou její vadou na kráse podle Bejra zůstává nepříliš hezký chrup. I zde ale youtuber přemýšlí, že bezdomovkyni pomůže. „Uvidím dál, jak to ošéfovat.“

Monča dostala nové plavky.

Monča dostala nové plavky.

Stejně jako ostatní lidé, kteří žijí na ulici, tak i Monča skrývá nehezký příběh. 

„Nerada o tom mluví, ale postupem času získávám trochu více její důvěru. To, proč se dostala na ulici, přesně nevím, ale určitě v tom byl alkohol ve spojení s vyhazovem z práce,“ svěřil se Bejr, který je na proměnu bezdomovkyně z ošklivého kačátka v krásnou labuť velmi pyšný.

Vypadá to, že po alkoholových dýcháncích s Majsnerem youtuber Aleš Bejr snad konečně pochopil, jak doopravdy může pomáhat svým kamarádům bezdomovcům. Jeho gesto si zaslouží palec nahoru!

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 pondělí 22. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  104
 • Trapas
  27
 • Tvl
  22
 • Haha
  18
 • Sladký
  10
 • Cože
  9
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Zabít nudu, nastřelit se. Na drogách jsou i školáci z dobrých rodin

Ritalin, deset tablet. Kdo se přidá?“ ptá se čtrnáctiletý školák na sociální síti ostatních kamarádů. Netrvá to ani pět...

Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat