Bejrova bezdomovkyně Monča na dně: Měla prsty ve vraždě bohatého seniora!

Dostala šanci na zbrusu nový život. Tu ale vyměnila za alkohol a staré známé! Bezdomovkyně Monča, která se před časem stala hvězdou videí populárního youtubera Aleše Bejra, se opět vrátila mezi ostatní bezdomovce a už zase holduje alkoholu. A co víc, pardubický showman, který s bezdomovci už nějaký ten pátek natáčí, pro Expres pohovořil o temné minulosti, kterou Monča skrývá! „Hrozilo jí dvacet let za mřížemi,“ říká Bejr.

Pardubický youtuber Aleš Bejr s bezdomovci natáčí už více než dva roky. Jeho bláznivá videa se stala velmi populární. Hvězdou Bejrova kanálu byl zejména chlapík jménem Majsner. Tohoto „homelesse“ s křivým nosem vzal youtuber i dvakrát na dovolenou, do Egypta a do Spojených arabských emirátů. Zde se dvojice výtečníků pěkně ztrapnila. Majsner byl neustále opilý a Bejr ho v bujarém popíjení podporoval.

Teď si Bejr našel hvězdu (nebo oběť?) a tou je bezdomovkyně Monča. Ta byla dříve špinavá, neupravená a věčně opilá. Bejr jí dal šanci na nový život a z Monči se vyklubala pěkná žena. Bohužel ale osmatřicetiletá žena životní příležitostí pohrdla a vrátila se zpátky k tomu, co ji poslední roky tak bavilo – popíjení a živoření s ostatními bezdomovci.

V nových Bejrových videích je vidět, že „stará dobrá Monča“ je zase zpátky. Je opět imrvére opilá, špinavá a sotva je jí rozumět. Bejra její rozhodnutí pravděpodobně zklamalo.

„Pomáhat jí ani nikomu z ostatních už nebudu,“ řekl Expresu Bejr a vzápětí vysvětlil, proč podle něj Monča jeho pomoc odmítla a raději se dále opíjí s dalšími bezdomovci.

Bejr už Monče pomáhat nehodlá.

Bejr už Monče pomáhat nehodlá.

„Chce být s ostatními v komunitě, chlastat a být špinavá. Všichni herci (Bejr říká bezdomovcům herci, pozn. red.) lžou. Monča je navíc intrikánka a umí to s herci. Hlavně s těmi, co mají peníze,“ míní Bejr, který nejenže nad Mončou zlomil hůl, ale také se tak trochu začal pídit v její minulosti.

Po chvíli pátrání Bejr zjistil, že Monča měla v minulosti prsty ve vraždě bohatého devadesátiletého seniora. „Hrozilo jí dvacet let, nakonec jí ale nic nedokázali a sedět šel její tehdejší přítel,“ řekl nám Bejr.

Monča o normální život nejspíše nestojí.

Monča o normální život nejspíše nestojí.

 Sama Monča měla v jednom z nejnovějších videí možnost se k vraždě seniora vyjádřit. „Já za to nemůžu,“ řekla pouze.

K brutální vraždě devadesátiletého muže, který se netajil tím, že má velké peníze, došlo v říjnu roku 2011 v obci Popovice u Brandýsa nad Labem. Informoval o tom server iDNES.cz.

Středočeští kriminalisté poté, co nalezli seniorovo tělo, začali pátrat po podezřelé dvojici, tehdy šestatřicetiletém Martinu B. a jednatřicetileté Monice D.

Tělo seniora našli policisté v jeho domku. Pitva poté potvrdila, že šlo o vraždu a muž zemřel na následky zranění hlavy.

Jak Bejr, tak Monča v jednom z posledních videí potvrdili, že za tento ohavný čin byl potrestán pouze Mončin tehdejší přítel Martin B., který podle pardubického youtubera dostal 20 let. Monča si ale myslí, že jeho trest je o tři roky nižší.

Opět holduje alkoholu a vrátila se mezi „své“ lidi.

Opět holduje alkoholu a vrátila se mezi „své“ lidi.

To, co se vlastně stalo a proč nakonec ze všeho vyšla beztrestně, Monča ale bohužel neprozradila. „Nechce se k tomu vyjadřovat,“ sdělil nám Bejr.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:04 sobota 3. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  40
 • Tvl
  13
 • Cože
  11
 • Haha
  9
 • Super
  8
 • Sladký
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat