Šok ve Výměně manželek: Kuřačka Alena před kamerou zjistí, že je těhotná!

Tohle fanoušci populární reality show Výměna manželek ještě nezažili. Rodinu z Dešné přihlásila do středečního dílu manželka Alena, která by chtěla desetidenním testem vyřešit agresivní sklony svého manžela Antonína. Jenže záhy bude mít úplně jiné starosti. Náhradní manželka, která čas zabíjí svým kuřáckým zlozvykem, totiž zjistí, že je ve třetím měsíci těhotenství!

Mohla to být výjimečně pohodová Výměna manželek, jenže nakonec bude středeční díl bombou, jakou fanoušci dosud neviděli.

Rodina z Přelovic, do které patří Dita (38), Zdeněk (34) a syn Vojta, žije v naprosté harmonii, manželé si rozumí a chtějí pouze otestovat svůj vztah. Jinak je tomu v případě druhých účastníků: Aleny (30), Antonína (45) a jejich dcery Šárky (3) z Dešné. Ti nežijí zrovna akční život, jsou nepořádní a Tonda má agresivní sklony, které chce Alena právě desetidenní výměnou řešit.

Paradoxně to nejzásadnější ze středečního dílu se ale bude bude odehrávat v Přelovicích, nikoliv v zaneřáděné domácnosti rodiny z Dešné. Alena, která si s chodem náhradní rodiny hlavu dvakrát neláme a raději si zapálí cigaretu, totiž zjistí něco, co všem vyrazí dech.

Co asi manžel Antonín řekne na Alenino těhotenství?

Co asi manžel Antonín řekne na Alenino těhotenství?

„Jsem zjistila, že jsem ve třetím týdnu těhotenství,“ oznámí šokovaně svému náhradnímu manželovi, načež se jí vyhlídky na pohodových deset dnů změní v pořádný nervák.

Rodina z Dešné. Antonín a tříletá Šárka budou koukat, jakou novinu jim Šárka...

Rodina z Dešné. Antonín a tříletá Šárka budou koukat, jakou novinu jim Šárka přiveze!

V závěru pořadu, kde se tradičně obě rodiny setkají mezi osmi očima, totiž bude muset před druhým párem a kamerami oznámit nečekanou novinu pravému manželovi Tondovi. Jak takovou zásadní informaci vezme? Dívejte se na TV Nova ve středu od 20:15!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:44 13. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  43
 • Haha
  24
 • Super
  18
 • Cože
  17
 • Tvl
  16
 • Sladký
  14
Komentáře

Mohlo by vás zajímat