Počuraný gauč a všude špína. „Je mi líto dětí,“ říká manželka Petra ve Výměně

Počuraný gauč a totálně špinavý byt. To bude v Ostravě čekat na vyměněnou manželku Petru. | foto: TV Nova

Nepořádek, špína a gauč kompletně počuraný od domácího mazlíčka. Přesně takový výjev čeká maminku Petru v Ostravě, kam vyrazí na desetidenní pobyt v rámci středečního dílu populární reality show Výměna manželek. Nejvíc ze všeho ji však šokuje stav dětského pokojíčku, který je jen minimálně vybavený a například matrace jsou přímo v alarmujícím stavu. „Je mi líto dětí, ohledně jejich čistoty to bude hodně zlé,“ posteskne si Petra.

Jako první ji do očí trkne úhledně vyskládaná sbírka modelů autíček Ferrari, vedle níž je ve vitríně vystaveno hned několik lahviček tvrdého alkoholu. To je ovšem tak všechno, co může Petra v ostravském bytě Jaroslava a Pavly považovat za uklizené.

Jinak ji totiž ve středeční Výměně manželek čekají mimořádně nuzné podmínky. Druhý pár totiž nejenže má jen minimálně vybavený byt, ale také vůbec nedbá na čistotu. A to i přesto, že Jaroslav s Pavlou vychovávají dvě děti, Nikol (9) a Daniela (2).

„Nikde jsem tady neviděla uklízecí prostředky,“ poznamená Petra, když prochází svůj nový, dočasný domov a objeví například gauč v obýváku, který je po celé délce počuraný od mazlíčka druhé rodiny, fenky Fifi.

Na Petru bude v Ostravě čekat počůraný gauč.

Na Petru bude v Ostravě čekat počuraný gauč.

Nejhorší pohled se ovšem náhradní manželce naskytne ve chvíli, kdy vstoupí do dětského pokoje. Také ten je totiž vybaven jen základními věcmi a navíc je neuvěřitelně zašpiněný.

Na stěnách i na posteli jsou podivné fleky, matrace jsou nechutně špinavé a v malém akvárku je voda naprosto zezelenalá.

Ani matrace nejsou v nejlepším stavu.

Ani matrace nejsou v nejlepším stavu.

„Uf, no. Dětský pokoj, to je katastrofa. Je mi líto dětí, i když je méně peněz, tak ohledně čistoty je to hodně zlé. Nevidím nic, co by nasvědčovalo tomu, že tu probíhá minimálně týdenní pravidelný úklid,“ kroutí hlavou Petra.

Na posteli i zdech jsou podivné skvrny.

Na posteli i zdech jsou podivné skvrny.

Podaří se jí desetidenní výzvu ve špíně zvládnout? A pomůže Výměna změnit jejího náhradního manžela Jaroslava, který prý zanedbává rodinu a raději dává přednost televizi?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:55 6. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  20
 • Trapas
  19
 • Super
  10
 • Cože
  9
 • Haha
  8
 • Sladký
  7
Komentáře