jít naiDNES.cz

Drsná hádka ve Výměně: „Seš fracek, vypadni!“ seřve cholerik Pepa biomatku Báru

V dnešním premiérovém díle oblíbené reality show Výměna manželek bude opět pěkné dusno! Cholerik Pepa (39) nedokáže vydýchat svou náhradní ženu Báru, která je silně dominantní žena a navíc takzvaná „biomatka“. Zajde to tak daleko, že ji Pepa nazve frackem a ukáže jí dveře!

Diváci poznají rodinu z Tábora, kterou tvoří Bára (27), Milan (29) a Leontýna (11 měsíců). Na druhé straně se seznámíme s Markétou (25), Josefem (39), Pepou (8), Petrem (8), Adamem (6), Radkem (4) a Pavlem (2), kteří žijí v Železné Rudě. 

Rodina z Tábora se do Výměny manželek přihlásila hlavně z toho důvodu, že chce zjistit, jaké to bude trávit deset dní odděleně. 

Bára je silně dominantní člověk, miluje pořádek, a navíc je hodně vysazená na kvalitní stravu. Dbá na výchovu své malé dcerky Leontýny, obzvláště co se týká stravovacího režimu. Všechno je bio a na gram předepsané.

Biomatka Bára ve Výměně narazí.

Biomatka Bára ve Výměně narazí.

Ve druhé rodině zajímá zejména Markétu to, jak žijí jiné rodiny, protože u nich se hodně křičí, a to hlavně kvůli výchově dětí, které tráví až extrémně mnoho času s telefony a tablety. 

Vypadají jako spokojená rodina.

Vypadají jako spokojená rodina.

Velkou zátěží v průběhu deseti dní projde Bára, která není zvyklá na tak početnou domácnost a připadá si jako služka. Navíc bude jen s obtížemi vycházet se svým náhradním manželem, jenž se občas projevuje jako cholerik. 

Josef bude z náhradní manželky na nervy.

Josef bude z náhradní manželky na nervy.

Její pobyt v náhradní rodině tak poznamenají hádky. Při jednom ze záchvatů Pepa Báře řekne, ať se sebere a jede domů, že na něj nebude řvát „takový fracek“. Podaří se to Markétě ustát?

Ve Výměně bude opět dusno!

Ve Výměně bude opět dusno!

Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:50 15. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Cože
  20
 • Sladký
  17
 • Super
  16
 • Tvl
  16
 • Haha
  14
 • Trapas
  14
Komentáře