jít naiDNES.cz

Tlusťoch nesnesitelně prděl, letadlo muselo na nouzové přistání!

Kvůli pozdvižení na palubě letadla způsobenému prdícím mužem zasahovala policie. | foto: reprofoto YouTube.com

Čtveřice pasažérů musela být vyvedena policisty z letadla poté, co nouzově přistálo na letišti ve Vídni. Jeden z cestujících natolik trpěl plynatostí, že na palubě propukla malá vzpoura s dramatickým závěrem.

Bizarní scéna se odehrála na palubě nízkonákladového letu holandské společnosti Transavia Airlines z Dubaje do Amsterodamu. A bylo tam pořádně dusno.

Vše vypuklo ve chvíli, kdy se dvěma holandským mladíkům nelíbilo, že jejich obézní soused trpí extrémní plynatostí. Opakovaně tlouštíka žádali, aby s tím přestal, ale on vesele pokračoval!

Mladíkům z prdů spolucestujícího ruply nervy a začali ho fyzicky napadat. S tlučením tlusťocha nechtěli přestat ani na přímou výzvu kapitána, a tak se v oblaku zápachu začalo letadlo snášet z oblak k zemi ještě nad Rakouskem.

Po přistání na palubu přišli policejní důstojníci se psy a eskortovali nejen dvojici nespokojenců, ale i dvě marocké dívky, které seděly v sousedství smraďocha z druhé strany. „Bylo to šílené, ani jsme nevěděly, kdo ti chlapci jsou, jen jsme měly smůlu, že jsme seděly ve stejné řadě,“ uvedly Maročanky podle serveru mirror.co.uk.

Jediný, kdo tak z celé šlamastyky vyšel vítězně, byl tlouštík s nadváhou, který si vesele prděl dál a odletěl až do kýženého Amsterodamu. Dva Holanďané i marocké dívky si museli zajistit náhradní let a dostali doživotní zákaz na palubu letadel společnosti.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:00 sobota 23. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  82
 • Tvl
  23
 • Trapas
  21
 • Super
  19
 • Sladký
  13
 • Cože
  11
Komentáře