jít naiDNES.cz

Muži uvízla v zadnici hlavice od sprchy. Anální nehodu vysvětlil kuriózně

Lékař měl pro historku pacienta své vlastní vysvětlení. | foto: koláž Expres.cz

Lékaři indické nemocnice Ram Manohar Lohia Hospital v Novém Dillí museli řešit zapeklitý případ. Šestadvacetiletý muž se dostavil na ambulanci s notnými bolestmi a zaraženou hlavicí sprchy v řitním otvoru. Příběh, kterým to navíc vysvětlil, byl přinejmenším pochybný.

Rentgenové vyšetření odhalilo, že muž má sprchu při její šířce vraženou na patnáct centimetrů hluboko. Značně ho znepokojilo, že ji nemůže dostat zpět.

Podezíravý vyšetřující lékař Peeyush Kumar se pídil po příčině prekérní situace a dozvěděl se nevídané podrobnosti. Nešťastník ho překvapil nevídaným vysvětlením své soukromé katastrofy.

Představte si, že se sprchoval, nejprve mu spadla sprcha a hned poté na ni při pádu dosedl sám. A to velmi nešťastně. Přes utrpení, které mu hlavice s připojenou hadicí způsobila, zareagoval duchapřítomně a vypnul proud horké vody.

Jak informoval odborný magazín British Medical Journal, nedošlo naštěstí k žádnému vnitřnímu zranění a sprchu mladému muži ze zadnice vytáhli po krátkém operačním zákroku. Dva dny na to mohl být propuštěn.

Doktor Peeyush Kumar však nabídl i jiné vysvětlení celé patálie než nebohá oběť anální nehody. Prý by bylo na místě vyhledat psychiatra.

„Lékařské zprávy jsou v podobných případech nejednoznačné a neúplné, protože pacienti se v takové situaci cítí trapně. I tento poslední tvrdil, že se mu sprcha dostala do těla náhodou, ale máme vážné podezření, že si ji do zadku strčil záměrně za autoerotickým účelem,“ konstatoval rýpavý indický lékař.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 pondělí 15. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Sladký
  33
 • Haha
  15
 • Trapas
  10
 • Tvl
  9
 • Super
  8
 • Cože
  7
Komentáře