Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako ten, ve kterém se objevila Věra Blehová se svým manželem Petrem. Kvůli špatným hygienickým návykům si Věra Blehová vysloužila přezdívku „špindíra Věra“. Uběhly tři roky a žena, která se také mihla v soutěži SuperStar, se pyšní už třetím potomkem. Porodila totiž syna Sebastiana.

Díl Výměny manželek se „špindírou Věrou“ odvysílala televize Nova v roce 2015. Manželé Blehovi tehdy měli hluboko do kapsy a žili na ubytovně v malém pokoji se dvěma dcerami, kde jim pod nosem kouřili jednu cigaretu za druhou.

Mnoho lidí po zhlédnutí jednoho z nejkontroverznějších dílů oblíbené reality show vyjadřovalo své znechucení nad tím, že někdo takový, jako je Věra, má dvě děti a stará se o ně tím stylem, že je ani nevede k tomu, aby si čistily zuby. Někteří dokonce podepisovali petici, aby byly dvě roztomilé dcerky Věře odebrány.

Zdá se, že obrovská kritika veřejnosti zabrala a „špindíra Věra“ šla do sebe. Sehnala si konečně práci a co víc, před pár dny přivedla na svět další dítě.

Věře, která má doma už dvě dcery, se narodil syn Sebastian.

Špindíra Věra z Výměny manželek s malým Sebastianem.

Špindíra Věra z Výměny manželek s malým Sebastianem

S nejnovějším přírůstkem do rodiny se Věra Blehová pochlubila na svém Facebooku a její roztomilý syn si od Věřiných kamarádek vysloužil samou chválu. „Moc krásný, sluší vám to, maličký je krásný,“ vzkázala jedna z nich.

Nezbývá než doufat v to, aby se Sebastian dočkal lepší výchovy než jeho sestry. Ty Věra totiž nenaučila ani to, aby si po vykonání potřeby utíraly své intimní partie.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:40 11. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  20
 • Trapas
  16
 • Super
  8
 • Haha
  8
 • Cože
  7
 • Sladký
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat