Nový seriál Expresu: Nejhezčí mluvčí Česka! Znáte krásnou Janu z pražské záchranky?

Seznamte se s Janou Poštovou, tiskovou mluvčí Zdravotnické záchranné služby hlavního města Prahy. | foto: Koláž Expresu

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte nejhezčí tiskové mluvčí České republiky. V prvním díle vám představíme věčně usměvavou blondýnku Janu Poštovou, která je hlasem Zdravotnické záchranné služby hlavního města Prahy.

Pro první díl seriálu o nejhezčích mluvčích České republiky jsme si samozřejmě museli vybrat něco extra. A to Jana Poštová tedy rozhodně je!

Nejenže je velice krásná, ale má také má moc příjemný hlas a coby mluvčí pražské záchranné služby se dokáže vcítit i do extrémně nepříjemných situací.

Z jejího Instagramu je patrné, že je to na jednu stranu rodinný typ, ale také si moc ráda užívá života. Cestuje, sportuje a cizí jí nejsou ani adrenalinové zážitky.

Ve volném čase se věnuje horolezectví a ze svých cest pořizuje krásné snímky, které poté sdílí na sociální síti.

Není to jen tisková mluvčí, ale také horolezkyně.

Není to jen tisková mluvčí, ale také horolezkyně.

Na to, že se dostala mezi nejhezčí české tiskové mluvčí, reagovala Jana Poštová slovy, že ji to moc těší, ale i tak poskytnout krátký rozhovor odmítla, jelikož to podle ní není vhodné.

„V médiích komentuji události spojené zpravidla s vážnými zraněními, bolestí, smutkem a bohužel někdy i se smrtí. Pro mnohé lidi, ať už naše pacienty, nebo jejich blízké, znamenají tyto události nejtragičtější a nejvypjatější chvíle, se kterými se doposud setkali,“ sdělila nám krásná tisková mluvčí Jana.

Jana Poštová v akci.

Jana Poštová v akci

„Snažím se především prezentovat nasazení mých kolegů při záchraně lidských životů, působit preventivně směrem k veřejnosti a poskytovat médiím co nejpřesnější informace pro jejich práci. To vše s pokorou a respektem k výše popsanému. Profesně cítím, že moje aktivní zapojení do seriálu by mohlo, byť nechtěně, vyznít negativně vůči činnosti záchranné služby,“ dodala a zopakovala, že zařazení do našeho seriálu ji velmi potěšilo.

Každý den jí drnčí telefon.

Každý den jí drnčí telefon.

Na další krásné snímky tiskové mluvčí Jany se podívejte v galerii pod článkem.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat