jít naiDNES.cz

Nechala si vytetovat obočí a udělali z ní monstrum! Zachránila ji cizí žena

Drsnou zkušenost s tetováním obočí udělala šestadvacetiletá Thajka z Bangkoku. | foto: reprofoto YouTube

Celkem drsnou zkušenost udělala šestadvacetiletá Thajka Kanyarat Chaichanová z Bangkoku. Protože nebyla příliš spokojená se svým nevýrazným světlým obočím, rozhodla se ho nechat trochu ztmavit tetováním. Jenže výsledek byl zdrcující.

Naprostý šok utrpěla Kanyarat, když se poprvé uviděla v zrcadle po zákroku tatéra, který ji měl udělat více atraktivní. Nad oči jí „umělec“ vytvořil dva modré oblouky a z mladé ženy učinil nehezkou parodii na klauna.

Chaichanová byla psychicky úplně na dně a nemohla se na sebe podívat ani do zrcadla. Řeknete si, že se to dá přece odstranit. No jistě, ale to něco stojí. V přepočtu přes třicet tisíc korun si nemohla dovolit zaplatit, a tak se začala smiřovat s tím, že bude nadosmrti pro smích všem mužům i ženám.

To ovšem netušila, že se o jejím drastickém příběhu dozví majitelka kosmetického salónu Vilailak Nan Sundantomová. Nad se slitovala a rozhodla se, že jí obočí zdarma opraví pomocí kombinace mikrovláken a laseru. V následujícím půl roce bude muset žena absolvovat ještě několik sezení, ale už po prvním zákroku se cítí o mnoho lépe.

„Myslela jsem, že mi to obrovské obočí zůstane až do konce života. Teď jsem trpělivá a čekám, jak se to bude zlepšovat,“ uvedla v místních médiích. Ta přinesla i slova dobrosrdečné majitelky kosmetického salónu.

„Opravdu s tou ženou sympatizuji. Byla to chyba a opravdu extrémní případ. Udělám všechno pro to, abych jí pomohla,“ řekla Sundantomová s tím, že správně tetovat obočí je umění vyžadující odborné zkušenosti, a ne nějaká hra.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:00 3. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  20
 • Super
  12
 • Tvl
  10
 • Cože
  8
 • Trapas
  8
 • Sladký
  7
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře