Trapné chvíle minulosti: 4 televizní vykopávky, na které byste rádi zapomněli

Tak který z těchto pořadů je nejhorší? | foto: Koláž Expresu

Není nic příjemnějšího, než si po namáhavém dni sednout s rodinou k televizi a podívat se na nějaký ten oddychový pořad. Některé „výmysly“ se ovšem opravdu moc nepovedly a v současné době jsou spíše terčem posměchu. Přinášíme vám seznam televizních show, na které byste měli co nejrychleji zapomenout. A nebo ne?

Na internetové stránce Youtube se dá najít cokoliv. Například archivní díly některých fenomenálních pořadů. Shlédnutí těchto artefaktů někdy opravdu stojí za to! I přesto, že se jedná o legrační vzpomínky, tak není dobré to s iniciativou příliš přehánět.

Pokud se ale rozhodne český divák prozkoumat minulost zdejší televizní zábavy, tak se může dočkat velice zajímavých objevů. Které pořady jsou pro nás dodnes doslova odstrašujícím případem?

1.Kolotoč

Odvážlivci nejvyššího stupně se po chvilce hledání mohou dočkat naprostého vrcholu trapnosti.

Legendární Pavel Poulíček totiž ve své neuvěřitelně nudné „show“ přivítá jednu důchodkyni za druhou a společně roztáčí kolotoč, díky kterému můžete vyhrát opravdu „snové“ peníze. Častokrát se ale stalo, že díky fenomenálnímu „bankrotu“ o celou svou výhru velmi rychle přijdete.

Při neděli je trocha té archivní zábavy potřeba.

Při neděli je trocha té archivní zábavy potřeba.

Dnes jsou už některé scénky a hlášky z tohoto pořadu kultovní záležitostí a Pavel Poulíček se stal legendou svého řemesla. Ovšem v negativním slova smyslu.

2.Rande

Jestli může být něco ještě horší než Kolotoč, pak je to určitě pořad Rande, který uváděl Slávek Boura s Markétou Mayerovou.

Koho tato šílenost mohla napadnout? V pořadu je vždy jeden vyvolený, či vyvolená a o jeho/její přízeň se snaží několik zástupců opačného pohlaví.

Rande byl doslova tragikomický pořad.

Rande byl doslova tragikomický pořad.

Ti musejí ukázat své schopnosti v naprosto ubohých disciplínách, které snad vymýšlelo dítě z mateřské školky. Úroveň pořadu dokonale vystihují slova Youtubera, který si říká CaryMaryFuk.

„ErekciNeznající svádějící šotci,“ tak nazývá svůj vtipný sestřih z trapných situací pořadu Rande.

3.Áčko

Další vykopávkou v našem seznamu je diskusní pořad Áčko. Tuto zvláštní show vysílala Nova od května roku 1997. Diváci se na toto dílo vydrželi dívat pět let.

V pořadu se vystřídali lidé, kteří si prošli různými úskalími a strastmi, či mají různé nemoci, které změnily jejich životy, trpí určitou fobií, závislostí na něčem nebo mají jiné chování než ostatní. Prostě podivíni všeho druhu! A některé debaty tedy stály za to!

Na Áčko se nedá zapomenout.

Na Áčko se nedá zapomenout.

Pořad byl velkou šancí pro mladé moderátory, ze kterých se později staly uznávané osobnosti. V Áčku působili například Martin Veselovský, Jan Musil, či Pavlína Wolfová.

4.Doremi

V současné době frčí velkolepá show Tvoje tvá má známý hlas, dříve byla v kurzu legendární Superstar. V dávné minulosti byly uši diváků ničeny hrůzostrašnými výkony v soutěži Doremi!

Pěveckou show vysílala televize Nova a své pokusy o zpěv jste předváděli amatérští zpěváci. Hodnotila je porota složená z populárních osobností.

S Pavlem Trávníčkem musí být opravdu legrace.

Pavel Trávníček moderoval pořad Doremi se Sabinou Laurinovou.

Pořad byl brán s velkou nadsázkou, ovšem účastníci měli často problém nejenom se zpěvem a proto celá show většinou působila spíše jako vánoční besídka zvláštní školy.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:28 12. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  13
 • Super
  11
 • Haha
  10
 • Tvl
  9
 • Cože
  7
 • Sladký
  7
Komentáře