jít naiDNES.cz

Slováci se chlubí krásnou policistkou Lenkou. Kdy se s něčím podobným vytasí Češi?

Na Slovensku se v nedávných dnech lidé zamilovali do místní strážnice Lenky. Ta svým zjevem okouzlí na první pohled. Je usměvavá, sympatická a také velmi krásná. Je tohle nejhezčí policistka sloužící u našich sousedů?

Humbuk kolem krásné slovenské policistky Lenky začal začátkem dubna. Tehdy Slováky zaujala v příspěvku o fotbalovém zápase mezi Spartakem Trnava a bratislavským Slovanem. Mnoho diskutérů na sociálních sítích dalo jasně najevo, jak se jim Lenka líbí.

Teď hvězda Lenky míří ještě výš. Usměvavá kráska totiž dostala šanci se představit v novém seriálu, který spustila na Facebooku slovenská policie.

„Nemám ráda stereotyp, každý den v té práci je o něčem jiném a možná i to mne na tom tak přitahuje,“ říká ve videu Lenka, která je policistkou rok a půl a je zařazená jako referent pohotovostní motorizované jednotky.

Toto je hotový anděl v policejní uniformě.

Toto je hotový anděl v policejní uniformě.

„Nikdy jsem rozhodnutí nelitovala a tato práce je to nejlepší, co se mi mohlo stát. Kolegové jsou v pohodě a snaží se mi pomáhat,“ popisuje Lenka v krátkém seriálu, kde září jako sluníčko.

Sexy policistka Lenka očarovala mnoho Slováků.

Sexy policistka Lenka očarovala mnoho Slováků.

Slovensko svou „miss policie“ má. Ukáže se v příští dnech i nějaká česká sexy strážnice?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:17 29. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  49
 • Haha
  24
 • Trapas
  21
 • Tvl
  15
 • Cože
  14
 • Sladký
  11
Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Deset dní a Slavia mohla zmizet. Miliardář Šimáně exkluzivně vypráví

Jiří Šimáně, jeden z nejbohatších Čechů, koupil před pěti lety zadluženou Slavii. Klub nad propastí. Ta stejná Slavia,...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat