jít naiDNES.cz

Oplzlý muž chytl tuhle krásku za zadek. Dostal od ní nakládačku!

Leanna na první pohled vypadá jako křehká dívka. S mužem, který ji začal osahávat, je ale vůbec nepárala. | foto: Instagram, koláž Expresu

Šestadvacetiletá Leanna Carr možná na první pohled vypadá jako křehká dívka, ve skutečnosti je to ale pořádná drsňačka. Vyprávět by o tom mohl oplzlý muž z Irska, který si příště dvakrát rozmyslí, zda mu stojí za to, aby osahával cizí ženy. Když totiž na ulici Leannu chytil za zadek, následovalo něco, co asi určitě nečekal: Od drobné dívky, která však pod oblečením schovává vypracované svalstvo, dostal pořádné k. o.!

Leanna Carr na první pohled působí jako nevinná dívenka, ve skutečnosti však dělá silový trojboj a v rukou má sílu, jakou by jí mohl závidět kdejaký muž.

Minulý týden toho využila v praxi. Když si sama vyrazila na dovolenou do irského Dublinu, přímo na ulici se ji pokusil sexuálně obtěžovat místní úchyl, začal jí sahat na zadek a měl k ní oplzlé připomínky. Místo vlastního potěšení však dostal lekci, na kterou jen tak nezapomene.

„Když jsem šla ulicí, přišel ke mně muž a chytl mě za zadek. Začal se hystericky smát a řekl: ‚Jsi přece Američanka, mělo by se ti to líbit.‘ To, že cestuji sama, mě asi hodně naučilo, protože mojí první reakcí bylo, že jsem mu jednu natáhla,“ popsala na sociální síť zážitek a přiložila k němu svoje omlácené klouby.

Jen málokdo by do Leanny na první pohled řekl, že se s útočníkem dokáže takto...

Jen málokdo by do Leanny na první pohled řekl, že se s útočníkem dokáže takto vypořádat.

Leannin příspěvek rázem sklidil úspěch a dívku kontaktoval i místní list Irish Independent. „Nikdy jsem nebyla násilnická a nikdy předtím jsem nikoho neudeřila. Ale tohle mě tak naštvalo a měla jsem najednou tolik adrenalinu, že mojí reakcí bylo mu dát pěstí. Trefila jsem ho přímo do lícní kosti,“ popsala šestadvacetiletá dívka.

Leanna Carr se s oplzlým mužem zjevně nemazala.

Leanna Carr se s oplzlým mužem zjevně nemazala.

„Nezáleží na tom, v jaké zemi jste, sexuální obtěžování se děje všude a každý den, spousta žen ale neví, jak na něj reagovat. I já bych v minulosti asi byla šokovaná a plachá na to, abych se s tím vyrovnala,“ vysvětlila dále.

Leanna Carr se cvičení věnuje v jednom kuse.

Leanna Carr se cvičení věnuje v jednom kuse.

„Jsem ráda, že se moje reakce stala virální a povzbudí více žen, aby se cítily dobře a byly schopny se tomu postavit, když je něco takového potká,“ dodala Leanna. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:54 23. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  29
 • Haha
  9
 • Sladký
  6
 • Cože
  5
 • Trapas
  5
 • Tvl
  5
Premium

Ekologický experiment, který nevyšel. Billa ruší papírové tašky

V posledních letech velké obchodní řetězce jeden po druhém zpoplatňovaly, později i rušily igelitové tašky, které...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat