Neuvěřitelná proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

To je změna! | foto: Koláž Expresu

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako hvězda druhé řady Sandra Bartošová. Žena, které ve vile neřekl nikdo jinak než Sanny, vážila přes dva metráky. Před pár lety ale šla do sebe, což se jí pořádně vyplatilo. Sandra se totiž změnila k nepoznání!

Když byla ve vile VyVolených, Sanny si s obezitou příliš nelámala hlavu a za své tělo se vůbec nestyděla. Nechávala se masírovat od ostatních soutěžících a vyváděla nahá před kamerou. Vypadalo to, že je nadmíru spokojená.

Brzy se ale dostavily velké zdravotní problémy, které Sandru donutily změnit svůj životní styl. A dnes už je z ní díky tomu úplně jiný člověk!

„Měla jsem velké potíže se srdcem. Řekla jsem si dost a začala se sebou něco dělat. Hlídám si, co jím, vynechávám pečivo a dávám si pozor, abych do sebe nesoukala nějaký sajrajt,“ řekla před pěti lety Sanny pro Super.cz

V té době vážila 150 kilogramů a z konfekční velikosti 72 se dostala na 52.

V roce 2018 na svůj Facebook Sanny umístila následující fotografii, podle níž je zřejmé, že její hubnutí úspěšně pokračovalo i dál.

Sandra Bartošová alias Sanny z Vyvolených

Sandra Bartošová alias Sanny z VyVolených

Na základě ostatních fotografií na sociální síti se zdá, že se Sanny uchytila ve zdravotnictví a pracuje jako zdravotní sestra či pečovatelka.

Vypadá to, že Sanny pracuje jako zdravotní sestřička.

Vypadá to, že Sanny pracuje jako zdravotní sestřička.

Za minulostí udělala dříve téměř čtvrttunová Sanny tlustou čáru a žije dnes úplně jiný život. Je jen škoda, že se ke změně nedokopala dříve. Ale lepší pozdě než vůbec!

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat