Čtvrtek 28. září 2023, Den české státnosti
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Černá kronika
 • Jen pro muže
 • Virál
 • Sport
 • Video
 • Telebrity
 • Tipy na dárky
 • jít naiDNES.cz

  Robinsonův ostrov začal: Předvedli se fňukna, Bobík Chytrák, zlodějka jídla a playmate z páté strany

  Robinsonův ostrov začal, soutěžící se vylodili a nastala realita. | foto: TV Nova

  Určitě znáte americkou reality show Survivor, tedy Kdo přežije. Smyslem je odvézt partu neuvěřitelných lidí kamsi do divočiny úplně bez ničeho, nutit je dělat všemožné úkoly, aby vyhrály aspoň sirky a do toho všeho musí jeden s druhým vycházet tak, aby nebyl vyřazen. TV Nova odstartovala v pondělí večer show Robinsonův ostrov, kdy se 18 Čechů kdesi u Filipín nesnaží se navzájem zabít. A taky přežít.

  Je za námi teprve první díl nové reality show Robinsonův ostrov, jejíž pravidla jsou vcelku jednoduchá a dobře známá všem, kdo v posledních letech aspoň jednou zapnuli televizi.

  Soutěžící jsou rozděleni do dvou skupin na dva malé opuštěné ostrovy, spolupracují mezi sebou a bojují proti sobě, vzájemně se z obou kmenů vyřazují a mezitím, než si vítěz odnese nějaký ten milionek, se snaží nezemřít hlady, nezemřít na kousnutí hmyzem, najít vodu, postavit si chatrč, intrikovat a nezešílet. Produkce Robinsonova ostrova odvezla 18 Čechů kamsi na výdrholec u Filipín, vypustili je do džungle a o zbytek zábavy se musí postarat sami.

  A vzhledem k tomu, že jsme terpve na začátku, je jasné, že se soutěžící mezi sebou ještě neznají, což jim ovšem nebrání rozjíždět svoje konspirační teorie o ostatních, o sobě a hlavně o svých schopnostech. Během úvodní plavby na ostrov všichni šťastně blábolili o tom, jaká jsou parta a že fair play je nade vše, aby stačil první seskok z lodě na břeh a zjistili, že ve světě Robinsonů neběhá růžový jednorožec s tlamičkou plnou lízátek po duze.

  Realita vypadá jinak, a to tak, že se lže, podvádí, špicluje, podezřívá a fňuká. Po prvním díle je ale takových emocí ještě málo, pojďme se proto zaměřit na ty, kteří stihli udělat největší „dojem“ a vaše pozornost by se jim následně měla věnovat.

  Loupežnice jídla Iveta

  Je v letech, má nadváhu a bojí se, že její kondička nebude na přežití stačit. To má pravdu, proto ji její modrý kmen vykopl hned ze startu, Iveta má ale fištróna. Za svůj vyhazov byla poslána jako první na svůj modrý ostrov, kde dostala mapu a jídlo pro ostatní. Kus mapy a velký kus jídla si ale schovala pro sebe a pak se jen modlila, aby ho její kmen omylem neobjevil. Iveta evidentně hodlá sníst všechny zásoby sama a pak i zbytek hladem umořených soutěžících včetně moderátora.

  Iveta Stará (46) pracuje jako trafikantka a je z Lovosic. V dotazníku uvedla, že by si s sebou na opuštěný ostrov vzala oheň. Oheň. Oheň. Oheň. S sebou. To jako v zavařovačce třeba?!

  Playmate Petra z páté strany

  Playmate Petra z Prahy je naše tajná favoritka, protože v popisku u její osoby se uvádí, že píše motivační knížku pro ženy a je na páté straně. NA PÁTÉ STRANĚ! Petra na ostrově nedělá vůbec nic, jen tam chodí v titěrných tangách a ukazuje zadek tak mocně, až jsem z toho začala olizovat tužku a točit se na židli. Petra mluvila do kamery a říkala, že zná nějakou divokou stonožku, která útočí na lidi, skočí na ně a chce jim ublížit. A taky ukázala, jak je stonožka velká, ale protože je to playmate, tak mohla myslet dvacet centimetrů, ovšem ukázala osm. Petra z Prahy je prostě pořád na páté straně a nejspíš tam i dlouho bude.

  Petra Palusková (25) bude bezpochyby jednou z nejzajímavějších osob na ostrově, nechme za ni mluvit její popisek: Pětadvacetiletá playmate z Prahy Petra maluje, fotí a píše motivační knihu, ve které radí ženám, zatím je teprve na páté straně. NA PÁTÉ STRANĚ!!!

  Vévodkyně Katie z Ostravy

  Jmenuje se Kateřina, ale bůhvíproč si říká Katie, to asi jako Kate Middleton. Zatím tedy moc nekraluje, dělá skladnici v Ostravě a na Filipínách zase bude nejspíš dělat největší cavyky. Zhroutila se, když měla odnést z lesa klacek k ohništi, a tím klacek myslím fakt klacek, ne kus dřeva, poleno nebo strom, ale klacek, pro který běhá vaše čivava. Katie ve žlutých plavečkách odešla fňukat na pláž, kde se zalykala pláčem ve svém proslovu o tom, že u ohniště je už tak dřeva dost i bez klacku a ona „ty lidi prostě nezvládá“. Až Katie někde v Ostravě potkáte, hoďte po ní párátko, schválně, co to s ní udělá.

  Kateřina Hrabčáková (20) je skladnice z Ostravy, ale také to může být utajená vévodkyně, protože si nechává říkat Katie. Chtěla by být modelkou nebo herečkou. Z dřeva má fóbii.

  Euroúředník Radovan z Bruselu

  On to tedy není euroúředník, je to vysloužilý veterán, který sám sebe zvolil jako šéfa červeného kmene, protože je teda ten voják a byl na misi, čili všechno ví a nejvíc ze všeho ví to, jak přežít na opuštěném ostrově. Ulomil si větev a jal se do písku kreslit všechny věci, které na ostrově musí být správně.Tedy že u obydlí nesmí být žádné listí kvůli hmyzu a že obydlí musí být zásadně šedesát centimetrů nad zemí. Když mluvil, všechny moje zákoníky z dob studií na vysoké škole dostaly ovulaci a smyslně se nalepily na obrazovku televize. Radovan chytračil ještě deset minut, pak dostal úkolem postavit hlavolam a prohrál. Jeho kmen přišel o sirky, křesadlo a dřevo. Jáchachááá!

  Radovan Koreň (44) je bývalý voják, který má za sebou několik misí a dokonce vedl i kurzy přežití.

  Učitel David z Hradce Králové

  Říká se taková věc, že tichá voda břehy mela, a to bude případ vysokoškolského učitele Davida. Moc toho nenamluví, tedy zatím, ale když něco řekne, nemáte chuť se začít řezat do zápěstí rezavou lžičkou. Evidentně si o všem myslí svoje, o ostatních taky a je to ten typ, co nejprve pozoruje, pak sumarizuje a nakonec z něj vypadne konstruktivní idea. David vypadá tak drobně, že byste si ho strčili do kapsy, ale nejspíš to bude největší oříšek soutěže, přirozená autorita z něj sálá na kilometry.

  David Chaloupský (45) učí v Hradci Králové na vysoké škole a podle svých slov neumí intrikovat. Taková věc je ale v zrovna v této reality show nezbytná.

  Lucka, náborářka do církve

  Pracuje jako fitness trenérka a ve volném čase se modlí. Jeden by nečekal, že na opuštěném ostrově, kde je potřeba vše vybudovat od Adama, by měla mít nějaký „volný čas“, ale modlí se i tam. Když se nemodlí, tak nedělá nic moc zásadního, čili doufáme, že tam rozjede nějakou křesťanskou šau, bláznivá pánbíčkářka totiž vyhrožovala, že se pokusí všechny obrátí na víru. Snad ji voják Radovan, s nímž je v kmeni, neutluče svými šedesáti centimetry, ale zase Petra z páté strany by se díky její přímluvě u Boha mohla konečně pohnout na stranu šest.

  Lucie Zahradníková (33) z Ostravy pracuje jako fitness trenérka a ve volném čase jako náborářka do církve. S sebou by si prý na ostrov vzala bibli, tak uvidíme.

  Tereza s brýlemi

  První informací, kterou nám o sobě prozradila, je to, že je lesba. Nic moc, to je dneska kdekdo. Tereza má ale taky brýle, a tak se bojí, že ji kvůli tomu její kmen pošle domů, protože „brýle nemá nikdo rád“, jak se svěřila kameramanovi. Tereza bude nejspíš neobroušený diamant, je trochu neohrabaná, neukazuje zadek jako Petra z páté strany a vlastně není na první pohled ničím zajímavá, ale tak nějak v ní tušíme ložisko sarkasmu a sebeironie.

  Tereza Mikšaníková (38) je účetní z Prahy. A taky je lesbička. Víc vědět nemusíte.

  Bazilišek Bazi

  Je nejstarší, je to sexista, je na ženský a neuznává rovnost pohlaví. Když jeho kmen začal stavět na ostrově obydlí, poslal chlapy do lesa na dřevo a holkám řekl, „aby tady uklidily“. Jak se uklízí písek na pláži je jedna ze záhad tohoto vesmíru, nicméně než dívky stihly vzít do ruky koště, které by si nejdřív musely vyrobit, a odmetávat ostrov, Bazi rozhodl, že vůdcem jeho modrého kmene bude soutěžící s přezdívkou Bidlo. A to proto, že je lepší, když je ve vedení někdo nastrčený a skutečným šéfem je ten, kdo stojí dva kroky opodál. Tak nezbývá než doufat, že mu Bidlo během soutěže s tím náskokem dvou kroků neuteče.

  Petr Bazger (65) je z celé skupiny nejstarší, v aktivním věku pracoval u dráhy. I když „aktivní věk“ u něho platí stále, Petr si chce dokázat, že na to fyzicky má.

  Na zbylé soutěžící se můžete podívat v galerii.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 0:52 středa 17. května 2017. Anketa je uzavřena.

  • Super
   55
  • Trapas
   50
  • Haha
   30
  • Tvl
   16
  • Sladký
   13
  • Cože
   12
  Vybrali jsme pro vás

  Konec Kazmovy hry o milion dolarů? Vyhrál jsem, tvrdí streamer. Musí ale rychle k trezoru

  Posledních čtyřiadvacet hodin hry o milion dolarů se neslo v duchu velké výhry, Kazma u trezoru rozjel párty a na...

  Kazma zavřel svůj trezor, peníze nikdo nevyhrál. Co s nimi, ptá se lidí. Pošle je Martínkovi?

  Kamil Bartošek alias Kazma ukončil soutěž o milion dolarů. Za víc než měsíc se nikomu nepodařilo vyluštit šifru, s...

  Solární panely odcházejí překvapivě rychle a záruky nefungují, říká expert

  Premium Solární boom může za pár let přinést majitelům fotovoltaických elektráren nepříjemné překvapení. Životnost solárních...

  Při výchově sourozenců nejde být úplně spravedlivý, vysvětluje psycholožka

  Premium Do pracovny za ní chodí rodiče, kteří tápají ve výchově ratolestí, řeší komplikované vztahy sourozenců či výchovu...

  Jsme firma na zážitky. Ředitel Sparty Křivda o Priskem i novém stadionu

  Premium Dodnes ho zabolí nohy, když si vzpomene, jak hrála Sparta naposledy v Edenu. V loňském derby dostala takovou...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 28. září 2023, Den české státnosti
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz