Jak žije hvězda z Big Brothera a Evropy 2 Renata Kajdžas? Je z ní sexy bikina!

Podívejte se, co vyrostlo z divošky Renaty Kajdžas. | foto: Facebook

Letos je to třináct let, co začaly soutěže VyVolení a Big Brother. Renata Kajdžas, jedna ze soutěžících v reality show Big Brother, tvořila před lety na Evropě 2 úspěšný moderátorský tým s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým. Předstírala trhlou Romku a hlásila počasí. Kromě toho se pohledná blondýna proslavila v reality show Big Brother. Krátce poté si vzala Antonína Jalovce, který zase opanoval reality show VyVolení a vyhrál tak deset milionů korun. S Tonym už Renata není. Jak dnes tedy žije?

Renata dnes žije v Lovosicích a už se nejmenuje Kajdžas, ale Mistrik.

To ale není jediná změna! Z divošky, která vymetala večírky, se stala sportovkyně, která na sobě tvrdě dře, a dokonce soutěží v kategorii bikiny fitness.

Na svém Facebooku Renata sdílí fotografie, podle kterých je evidentní, že ona je přesně ten typ ženy, která nestárne, ale zraje jako víno!

Je to kus.

Je to kus.

Z hubené a ne příliš zajímavé ženy se i díky změně životního stylu stala prvotřídní sexbomba s naprosto dokonalým tělem.

Renatě s věkem zraje jako víno.

Renata s věkem zraje jako víno.

Kromě cvičení a soutěžení se v posledních letech Renata věnuje také navrhování a šití plavek. Jednotlivé modely poté nabízí i skrz sociální sítě.

Z Renaty je bikina!

Z Renaty je bikina!

Neživí ji ale jen plavky. Své zkušenosti v oblasti zdravého životního stylu předává dál a mnoho žen jí vyjadřuje svůj vděk za shozená kila na sociálních sítích.

„Díky Renatě jsem pochopila, že nesmyslné diety jsou fakt nesmyslné a že jen trvalý přechod k vyváženému jídelníčku a zdravému pohybu je ta správná cesta. Ze začátku to nebylo lehký, ale po necelých 3 měsících vidím první výsledky a ty jsou mi velkou motivací. Takže velké díky Renatě za to, že se zase můžu ve svém těle cítit výborně,“ píše na Instagramu například jedna z Renatiných klientek.

To je formička!

To je formička!

Je krásné, že se Renata našla v tom, co ji baví. A ještě hezčí je, že díky tomu vypadá tak, jak vypadá, a my se máme na co koukat!

Na úctyhodnou proměnu moderátorky Renaty Kajdžas se podívejte v galerii pod článkem.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:25 neděle 30. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  68
 • Super
  26
 • Tvl
  18
 • Haha
  14
 • Sladký
  11
 • Cože
  8
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat