Pondělí 6. dubna 2020, svátek má Vendula
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Černá kronika
 • Jen pro muže
 • Virál
 • Sport
 • Video
 • Telebrity
 • Tipy na dárky
 • jít naiDNES.cz

  Svlékal se v letadle, pokálel se v taxíku! Youtuber Bejr vzal bezdomovce do města šejků

  Chvíli bylo ticho, ale dvojice Bejr + Majsner dala o sobě opět vědět. Holohlavý youtuber a populární bezdomovec, kteří před časem ztrapnili Českou republiku na dovolené v Egyptě, se teď neuvěřitelným způsobem předvedli v exotickém Abú Dhabí.

  O prazvláštní cestě do Egypta, kam se nedávno youtuber Bejr s bezdomovcem Majsnerem vydali, jsme vás již informovali. Pro jistotu si ale shrňme základní fakta.

  Aleš „Psychopat“ Bejr, populární youtuber, před časem rozjel kontroverzní projekt. Začal se věnovat pardubickým bezdomovcům, se kterými pravidelně natáčí zábavná videa. Jednoho z nich si oblíbil. Jmenuje se Miroslav Švanda a Bejr mu začal říkat Majsner. Nejprve mu chtěl pomoci, později Bejrovi došlo, že to ale nejde, a tak začal natáčet jeho alkoholové radovánky.

  Švandu alias Majsnera vzal před časem tento holohlavý rabiát na dovolenou do slunného Egypta, kam pravidelně jezdí mnoho Čechů. Uřvaná dvojice dělala ostudu všude, kam přišla.

  Majsner byl každý den na mol, a když začínal střízlivět, tak byl agresivní a vulgární. Bejr ho s úsměvem na tváři hecoval. Po dovolené ale youtuber prohlásil, že něco takového už ale nechce zažít!

  Bejr je štěstím bez sebe, že jeho kamarád bezdomovec si pořádně dopřává.

  Takhle to vypadalo v Egyptě.

  Kdo si myslel, že tohle byl první a poslední úlet této podivné dvojice, tak se mýlil. Bejr totiž vzal Majsnera na další dovolenou, tentokrát do Spojených arabských emirátů, konkrétně do Abú Dhabí.

  Podle videí z dovolené, která doposud Bejr na Facebooku sdílel, je zřejmé, že dvojice výletníků udělala ještě větší ostudu než v Egyptě.

  Už na Letišti Václava Havla byl Majsner slušně opilý, a přesto do sebe ládoval milované víno. Bejr vypadal štěstím bez sebe, důvodem bylo nejspíše to, že jeho kamarád opět řádí. I přestože věděl, že se blíží pořádná ostuda, tak bezdomovce v pití nadále podporoval.

  V letadle, kde musel Majsner vydržet nějaký čas bez alkoholu, přišly další trapné chvíle. Muž, který nejspíše nedodržuje základy hygieny, se začal před zraky ostatních cestujících svlékat, a jelikož se mu nedostávalo pravidelné dávky alkoholu, tak se i dost nahlas vztekal. Personál letadla dokonce Bejrovi s Majsnerem doporučil, aby se oba urychleně uklidnili.

  Ještě horší věci se ale děly po příletu do Spojených arabských emirátů, kam se Bejr s Majsnerem vydali na dovolenou. 

  V krámu na místním letišti holohlavý youtuber Majsnerovi dovolil vybrat si jakoukoliv láhev alkoholu a karton cigaret.

  Už tak dost zpitý bezdomovec Majsner zvolil kvalitní whiskey, kterou do sebe před zraky Bejra klopil s doslova neutuchající chutí. A to mělo své účinky. 

  Střízlivý youtuber se mezitím skvěle bavil nad tím, jak je jeho kamarád v cizí zemi pořád opilý. Navíc v zemi, kde například pití na veřejnosti je opravdu velký problém. To Bejrovi s Majsnerem oznámil delegát cestovní kanceláře, který mluvil dokonce o vězení.

  Největší trapas se české dvojici stal v taxíku, který je vezl z letiště do hotelu. Majsner toho vypil už dost a alkohol v kombinaci se sluníčkem udělal své. 

  Bejr tomu nemůže uvěřit, Majsner se opět opil.

  Bejr tomu nemůže uvěřit, Majsner se opět opil.

  Chvílemi to i vypadalo, že Majsner, který seděl na zadním sedadle, ztrácí vědomí. Začal prapodivně slintat a kašlat, zdálo se, že se snad dusí svými zvratky. Bejr ho pouze upozorňoval, že se nesmí pozvracet v autě.

  Majsner se pěkně zřídil.

  Majsner se pěkně zřídil.

  O pár vteřin později to bylo ale ještě horší. „Majsnere, fuj, co to je za smrad? Ty ses pos*al, viď,“ ptal se Bejr totálně zpitého bezdomovce v taxíku. 

  Majsner se zase předvedl.

  Majsner se zase předvedl.

  Ten ale nebyl schopen odpovědi. Zápach cítil i místní taxikář, který se rozhodl dvojici zavézt na nedalekou benzínku, kde se měl Majsner opláchnout.

  Majsner nebyl zcela ve své kůži.

  Majsner nebyl zcela ve své kůži.

  Problém byl ale v tom, že Majsner byl na tom tak špatně, že nedokázal ani vylézt z auta, natož se postavit na nohy a dojít na toalety. Ani za pomoci svalnatého Bejra se zřízený bezdomovec na vytoužený záchod nedostal.

  Majsner a Bejr se opět ukázali.

  Majsner a Bejr se opět ukázali.

  „Tímhle jsi, Majsnere, skončil. Dokud nevystřízlivíš, tak konec s chlastem,“ vyslal svému kolegovi drsný vzkaz Bejr, který ale Majsnera celou dobu do alkoholových radovánek s radostí tlačil.

  Majsner ani nemohl chodit.

  Majsner ani nemohl chodit.

  Otázkou je, zda tato „legrace“ už není trochu za hranou. Už když Bejr sdílel svá videa s Majsnerem v Egyptě, tak si někteří ťukali na čekalo a říkali, že Bejr to přehání. 

  Opíjení bezdomovce, který sklenku alkoholu snad nikdy neodmítne jen kvůli sledovanosti, to není nic, co by zasloužilo obdiv.

  Tak a je tam další.

  Takhle Majsner pařil v Egyptě.

  Teď, kdy se Majsner pod velením populárního youtubera dostal do stavu, kdy nebyl schopen slova, nedokázal stát na nohou a ještě k tomu se pokálel v taxíku, je důležité si uvědomit, kde je jakási hranice, která označuje co vtipné a co spíše nechutné. 

  Na sociálních sítích se objevuje mnoho těch, kteří se nad nahrávky s opilým bezdomovcem skvěle baví a těší se na ně. Množí se ale i názory diskutérů, kteří Bejra ostře kritizují za to, že tohle už přehnal.

  Majsner si ustlal.

  Majsner si ustlal.

  Youtuber si ale může spokojeně hvízdat. Jeho kontroverzní show už vidělo několik desítek tisíc lidí. A Bejrovi může být úplně jedno, že většina ho za jeho videa kritizuje. Peníze mu totiž jeho „čachry s Majsnerem“ přináší.

  ANKETA: A co říkáte na kontroverzní projekt youtubera Bejra vy?

  Fotogalerie


  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 13:31 úterý 10. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   130
  • Super
   84
  • Tvl
   17
  • Haha
   15
  • Sladký
   7
  • Cože
   6
  Premium

  KOMENTÁŘ: Po dvou měsících přijde rozvrat. Nečekejme na pomoc, konejme!

  Karanténní prázdniny může ekonomika státu vydržet měsíc. Po dvouměsíčním výpadku už hrozí naprostý rozvrat výroby,...

  Premium

  Španělská nepoučitelnost. Proč zde koronavirus řádí jako v Itálii nebo Číně

  Dlouhé týdny Španělé sledovali, co se děje v Číně, Íránu a Itálii. Ale nepoučili se. Laxní politici opakují stejné...

  Premium

  Storno přijde draho, Češi nechají cestovkám desetitisíce za ­propadlé zájezdy

  Přijít o desítky tisíc za neuskutečněné zájezdy je problém, se kterým se potýká řada českých klientů cestovních...

  Komentáře

  Právě čtete

    Mohlo by vás zajímat

    Vezmeme vás na titulní stranu
    Pondělí 6. dubna 2020, svátek má Vendula
    • schránka
    • Přihlásit Můj účet
    EXPRES

   • Zprávy
   • Celebrity
   • Jen pro muže
   • Sport
   • Video
   • jít naiDNES.cz