Nejkrásnější kuchařka z Prostřena: Kristýna vaří od 13 let, v jejím bytě málem hořelo!

5. února 2019
Pokud patříte k fanouškům televizního pořadu Prostřeno a sledujete, co se v něm děje tento týden, jistě vás zaujala krásná amatérská kuchařka Kristýna Kolářová (22). Ta je podle nás tou vůbec nejkrásnější soutěžící v historii populární show a udělujeme jí tímto titul „Miss Prostřeno“. Pojďme si tuto usměvavou krásku představit detailněji!

Dvaadvacetiletá bruneta Kristýna na první pohled zaujme nejen krásnou tváří a úsměvem, ale také exotickým zjevem. Důvod je prostý: pochází ze smíšeného vietnamsko-českého manželství.

Kristýna vystudovala jazykové gymnázium a tři roky žila v Praze, kde absolvovala pomaturitní studium němčiny. Mezitím pracovala jako servírka a hosteska na promoakcích. Nyní ale studuje psychologii na Ostravské univerzitě a při studiu pracuje. 

Do pořadu Prostřeno ji přihlásil její přítel, který hraje hokej a je toho názoru, že Kristýna umí velice dobře vařit.

Kristýna není jen krásná a talentovaná, ale také velice štědrá. To dokazují její plány s případnou odměnou. Pokud Kristýna vyhraje, plánuje nakoupit dárky pro své blízké.

Kristýna je neskutečná kočka.

Kristýna je neskutečná kočka.

Vaření se pohledná dívka věnuje už od svých třinácti let. Začátky ale prý nebyly vůbec jednoduché. Prý u nich doma dokonce párkrát málem hořelo.

Nakonec se Kristýně naštěstí povedlo kulinářské schopnosti pozvednout na vyšší úroveň. Nejraději vaří špagety a tradiční vietnamská jídla. Za nejoblíbenější jídlo zvolila polévku Pho.

Kristýna moc ráda vaří.

Kristýna moc ráda vaří.

Kristýna sama sebe vidí jako relativně zábavnou a společenskou dívku. Kromě vaření ráda tráví čas s kamarády a s přítelem. Většinu času jí ale zabere práce a škola. 

Takhle vypadá její smutný výraz.

Takhle vypadá její smutný výraz.

Nejkrásnější soutěžící pořadu Prostřeno uvidíte už tento čtvrtek. Kristýna svým hostům připraví napůl vietnamské a napůl evropské menu. Pořádně si s ním vyhraje a překvapí tak všechny kolem sebe.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:02 5. června 2019. Anketa je uzavřena.

  • 80
  • 22
  • 18
  • 16
  • 15
  • 14
Komentáře