jít naiDNES.cz

Háma na něj neměl nervy! Jak dnes vypadá a co dělá nejhorší soutěžící Taxíku Ondřej?

Pamatujete si televizní pořad Taxík, který odstartoval na České televizi před jedenácti lety? Jestliže ano, pak zcela jistě nikdy nezapomenete na show, kterou zde předvedl sympatický mladík Ondřej. Ten bývá dodnes označován jako nejhorší soutěžící všech dob. Nevěděl téměř nic. Moderátor Háma z něj byl tak zoufalý, že mu došly nervy a musel ho vyhodit z auta! Co dnes Ondra dělá a jak vypadá?

To, co Ondřej v Taxíku před několika lety předvedl, čeští televizní diváci nejspíše nikdy neviděli. Moderátorovi Aleši Hámovi nedokázal odpovědět na naprosto banální dotazy. Jeho pokusy o správnou odpověď jsou dodnes fenoménem českého internetu.

Za největšího žijícího ptáka, který velmi rychle běhá, Ondřej bez váhání označil káně velké. Když měl opravit překlep ve větě „Sandro Botticelli je autorem obrazu Zrození Venouše“, tento sympaťák po konzultaci s kamarádkou po telefonu sebevědomě sdělil: „Primavera!“

Velice brzy došly „životy“ soutěžícího Ondry, ale také nervy moderátora Aleše Hámy.

„Tak a ven,“ oznámil rázně Háma natvrdlému soutěžícímu, který musel po třech chybných odpovědích opustit vůz. Ihned jak se video objevilo na internetu, stal se Ondřej terčem obřího posměchu. 

Na serveru YouTube.com je například videonahrávka z jeho výstupu, která se dodnes těší velké oblibě a jmenuje se „Taxík – Největší blbec v ČR“.

Teď ale všem vytřel zrak.

Ondřej se proslavil v Taxíku.

Ondra ale rozhodně není žádný blbec! Nedávno jsme vás informovali o tom, že je to inženýr a učí na VŠE. Studenty vzdělává zejména v oblasti podnikání.

Hodně aktivní je také na sociální síti Facebook, kam přidává často fotografie ze svých cest. Z posledních snímků lze vyčíst, že Ondra se od té doby, kdy se proslavil v Taxíku, dost změnil. 

Ondra z Taxíku se dost změnil.

Ondra z Taxíku se dost změnil.

Z vyjukaného studenta se stal seriózní muž. Při pohledu na něj byste těžko řekli, že tento chlapík byl před pár lety pro smích celé republice!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:34 15. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  72
 • Haha
  34
 • Tvl
  24
 • Super
  21
 • Cože
  14
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat