jít naiDNES.cz

Obamovi to bez Bílého domu svědčí. Rozjede exprezident svůj kanál na youtube?

Barack Obama je v naprostém pořádku. | foto: Reprofoto Youtube.com/Richard Branson

Že by Barack Obama smutnil po Bílém domu? V žádném případě. Místo slz v očích a vzpomínání na své prezidentské roky, vyrazil s kamarádem miliardářem trochu si „zablbnout“ na vodu. Video z jejich výletu na Britských Panenských ostrovech sklidilo velký ohlas, stane se z prvního černošského prezidenta USA snad youtube blogger?

Pod videem, které zveřejnil Obamův přítel a známý americký miliardář Richard Branson, se doslova rojí vtipné komentáře. Přes 1200 „lajků“ má například ten, kde si autor komentáře představuje Barracka Obamu jako youtube bloggera.

Komentáře pod videem Richarda Bransona a Baracka Obamy jsou velice vtipné.

Komentáře pod videem Richarda Bransona a Baracka Obamy jsou velice vtipné.

Uživatel s přezdívkou Sher Thom zase Baracka Obamu korunoval titulem „Nejvíce cool prezident vůbec“. Čím se o to vlastně zasloužíl? Rozhodně ne tím, že si na sebe vzal plavky a skočil do vody.

Bývalý nejmocnější muž světa si totiž vyrazil na dobrodružné radovánky s miliardářem Richardem Bransonem. A to je tedy pořádně zajímavý chlapík.

Branson, který Baracka Obamu zasvětil do tajů Kitersurfingu, zbohatl díky tomu, že ve dvaceti letech založil značku Virgin. A ta se hodně rychle ukázala jako zlatá žíla.

Na název údajně přišla jeho kamarádka a měl značit, že jsou všichni obchodem nedotčení a tím pádem panny (panicové). Začal s prodejem desek na dobírku. Obchody šly dobře, takže záhy v Londýně otevřel obchod. O dva roky později již založil nahrávací společnost.

Jeho společností prošli i takoví velikání jako Mike Oldfield, Sex Pistols, Phil Collins či Rolling Stones. Podle britského listu Sunday Times Bransonův majetek dosahuje hodnoty 3 miliardy dolarů.

„Kouřím trávu, a kdyby to bylo legální, prodával bych ji ve svých obchodech,“ prohlásil muž, kterého britská královna Alžběta II. v roce 1999 pasovala na rytíře.

A když si s takovýmto rebelem vyrazí bývalý prezident USA „na vodu“, tak přeci není jiná možnost, než ho považovat za nejvíce cool prezidenta vůbec.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:29 8. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  26
 • Super
  19
 • Sladký
  11
 • Tvl
  11
 • Haha
  9
 • Cože
  8
Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat