jít naiDNES.cz

Nejstrašidelnější místo na světě: Umírali zde dělníci i děti!

Jaký je příběh této známé turistické atrakce? | foto: TripAdvisor

V Austrálii se pyšní turistickou atrakcí, která doslova nahání strach. Jmenuje se Oakabella Homestead a bojí se zde i lidé, kteří si libují v těch nejstrašidelnějších hororech. Pojďme se na místo hrůzy podívat detailněji!

Turistická atrakce se nachází v západní Austrálii a historie Oakabelly Homestead je doslova děsivá. Stavba byla v minulosti prohlášena za nejvíce strašidelné místo ve státě.

Zemřelo zde mnoho lidí, včetně tříletého dítěte či zaměstnance, který zde spáchal sebevraždu. Mnoho lidí, kteří místo navštívili, poukazuje na výskyt duchů a jiných nadpřirozených jevů.

Noví majitelé Oakabelly Belinda Turner a Brian Snelson se strašidelné pověsti snaží zbavit, protože jsou toho názoru, že místo je až moc děsivé a odhání tak potenciální turisty.

Duchové bezplatně!

Duchové bezplatně!

Majitelé byli nuceni změnit marketingovou strategii, aby mohla Oakabella potenciální návštěvníky méně děsit. 

„Lidé sem nepřijedou, pokud si budou myslet, že je toto místo strašidelné,“ řekla pro Mail Online Belinda Turner.

Nová marketingová strategie tkví v tom, že Belinda Turner a Brian Snelson se snaží původně nejstrašidelnější místo v zemi vykreslit jako památku plnou bohaté australské historie.

Oakabella Homestead's má děsivou historii.

Oakabella Homestead má děsivou historii.

Změnit mínění Australanů a potažmo turistů z jiných zemí bude ale proklatě těžký úkol. Těžko vnímat kouzlo architektury, které stavba nabízí, když každý myslí jen na to, kdo a jak zde zemřel a zdali jeho duch není náhodou hned vedle něj.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:44 úterý 4. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  24
 • Tvl
  19
 • Super
  17
 • Cože
  14
 • Haha
  11
 • Sladký
  9
Komentáře