jít naiDNES.cz

Co je to za mramorovou pyramidu? Nová hrobka Nicolase Cage!

Nová hrobka Nicolase Cage! | foto: facebook

Všichni nebožtíci na hřbitově v New Orleans se nejspíš obrací v hrobě. Mezi starými náhrobky totiž vyrostla bílá mramorová obludnost, kterou si pořídil známý herec Nicolas Cage. Proč?!

Nicolas Cage (53) se hodlá nechat pohřbít na hřbitově St. Louis Cemetery No. 1 v New Orleans. Mnohé náhrobky, které zde najdete, pochází z 18. století. Ten Nicolasův se ale bude značně lišit. Nechal si zde totiž zbudovat přes tři metry vysokou mramorovou pyramidu. Na její stěně je latinský nápis Omni Ab Uno, což v překladu znamená „Vše z jednoho“.

Tato skutečnost potěšila všechny milovníky konspiračnách teorií, kteří se domnívají, že je herec nesmrtelný iluminát. V pyramidě prý zregeneruje své tělo a poté opět vstane z hrobu. Tomu nahrává také dvě století stará fotka muže, který je Cageovi velmi podobný. Je skutečně nesmrtelný?

Je Nicolas Cage skutečně nesmrtelný?

Je Nicolas Cage skutečně nesmrtelný?

Oproti milovníkům tajemna z nového hrobu nejsou nadšení místní, kterým se nelíbí ani pompézní styl této hrůzné stavby, ani fakt, že Nicolas Cage kvůli stavbě pyramidy nechal odstranit několik starých hrobů. Inu, pověst cvoka už mu asi jen tak někdo neodpáře!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:56 pondělí 18. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  21
 • Super
  16
 • Tvl
  14
 • Trapas
  12
 • Cože
  11
 • Sladký
  5
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Jak skončila Vémolova pohádka o lvech. Végha přitom zatracoval

V rozlehlé O2 areně vypadal tak malý, když se v kleci bezvládně zhroutil k zemi. V tu chvíli se z Karlose Vémoly jindy...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře