Češky jsou oficiálně druhé nejkrásnější na světě! Proč je ale předběhly ženy z Izraele?

Češky jsou podle National Geographic druhé nejkrásnější na světě. Proč je porazily Izraelky? | foto: Profimedia.cz

Renomovaný magazín National Geographic potvrdil, že jedny z nejkrásnější žen světa žijí v Češku. Na základě průzkumu v 80 zemích světa sestavil žebříček měst s největšími kočkami v ulicích a Praha v něm obsadila fantastické druhé místo! První už je pouze izraelský Tel Aviv, kde si ženy plusové body nepochybně nahnaly díky uniformám.

Je to světoznámá věc – do Prahy se nejezdí pouze za památkami, ale také za dobrým pivem a nejkrásnějšími ženami. Oficiálně to stvrdil i průzkum magazínu National Geographic, který proběhl v osmdesáti zemích po celém světě.

Prestižní magazín na jeho základě sestavil žebříček měst, v jejichž ulicích narazíte na ty vůbec nejhezčí dívky. A Praha v něm obsadila fantastické druhé místo!

„Šest z deseti žen tu je nádherných, v jiných zemích to je méně,“ řekl jeden z turistů reportérům televize Nova, která o průzkumu informovala. „Líbí se mi, že jsou trochu vyšší. Mají blonďaté vlasy a modré oči,“ říká jiný.

V žebříčku, který to natřel třeba ráji italských modelek Milánu, revírům exotických krásek ve Venezuele či Brazílii, ale i hlavnímu městu Švédska, už Prahu předběhl pouze izraelský Tel Aviv.

Izraelské ženy v armádě.

Izraelské ženy v armádě

Nejspíše se divíte, v čem si prvenství vysloužila zrovna tato země. Odpověď se možná skrývá v povinné vojenské službě, kterou tamní ženy musí absolvovat – kočkám v uniformách prostě odolá málokdo! 


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:58 9. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  47
 • Trapas
  22
 • Haha
  21
 • Cože
  13
 • Sladký
  13
 • Tvl
  12
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat