Feťačka Katka má „manažerku“! Nabízí její fotky a informace o její závislosti

Po Facebooku opět kolují fotografie nejslavnější pražské narkomanky Kateřiny Bradáčové (41), kterou jistě znáte z časosběrného dokumentu Katka od Heleny Třeštíkové. Snímky ženy, která už více než dvacet let užívá tvrdé drogy, zveřejnila její údajná kamarádka. Co na Katku práskla?

Snímky feťačky Katky, jejíž osud začala Helena Třeštíková mapovat pomocí kamery v roce 1996, se objevily na Facebooku, konkrétně ve skupině Katka, kde lidé často vyjadřují lítost nad tím, jak to s tehdy usměvavou a pohlednou dívkou dopadlo.

Fotografie, na kterých je Katka evidentně v dobré náladě, údajně vznikly v okolí pražských Kobylis. Do výše uvedené skupiny je nasdílela jistá paní Petra, která se hrdě nazývá Katčinou kamarádkou a ostatním nabízí, že jim poskytne informace o nejslavnější české narkomance. „Mám ranec jejích fotek, ptejte se na cokoliv,“ píše paní Petra.

„Káťu znám patnáct let. Bydlela u mne a vařila pervitin,“ pokračuje dále žena, jejíž slova vyvolala velmi kontroverzní reakce.

Katka na tom není dobře.

Katka na tom není dobře.

Někteří byli nadšeni, že se objevilo něco nového ohledně ostře sledované narkomanky. Jiní ale paní Petru nebrali příliš vážně, jelikož ji považují za „známou firmu“, která si moc ráda vymýšlí. Není tak divu, že příspěvek byl velice rychle smazán.

„Kamarádka“ Katky zveřejnila tyto fotografie.

„Kamarádka“ Katky zveřejnila tyto fotografie.

Za svůj kontroverzní příspěvek se paní Petra omluvila druhý den. Za vše prý mohou drogy! 

„Po sedmi letech jsem si dala a pět dní jsem zase na nule. Promiňte, chovala jsem se jak malej rozmazlenej harant. Upřímně se omlouvám,“ napsala údajná Katčina kamarádka členům komunity.

Jeden z posledních snímků feťačky Katky.

Jeden z posledních snímků feťačky Katky.

V jednom ze svých komentářů také paní Petra vyvrátila spekulace, že Katka je závislá na heroinu. Podle Petry bere už nějakou dobu pervitin, který je přece jenom o něco levnější.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:26 středa 28. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  71
 • Super
  12
 • Haha
  11
 • Sladký
  10
 • Tvl
  9
 • Cože
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat