jít naiDNES.cz

Tahle kočka je úspěšná podnikatelka: Nabízí nahý úklid a zákazníci se jen hrnou!

Victoria Murphyová podniká s firmou nahých uklízečů. A je mimořádně úspěšná! | foto: Instagram, PA Real Life

V podnikání je dnes mimořádně těžké trefit se do černého a najít na trhu tu správnou příležitost. Přesně to se ale povedlo teprve pětadvacetileté podnikatelce Victorii Murphyové ze Skotska. Ta zanechala práce, aby si založila úklidovou firmu. Rozhodně ale ne jen tak ledajakou. Společně se zaměstnanci totiž uklízí nahá!

Náklady má jen minimální, zákazníci se jí jen hrnou a zájemci o práci si předávají dveře od její kanceláře. Victoria Murphyová z Edinburgu v době, kdy chce čím dál více lidí podnikat, ale většinou s tím do roka seknou, objevila díru na trhu.

Ve svých pětadvaceti letech skončila s prací kosmetičky a založila si úklidovou firmu. Těch je ale všude mraky, takže se musela nějak odlišit. A dostala nápad, jak spojit nutné s příjemným, rozhodla se uklízet nahá.

„Nejsme eskortní služba. To, co nabízíme, je zábavné a koketní. Věděla jsem, že chci dělat něco pro dospělé, co by byla zároveň zábava a trochu risk, ale ne extrémní,“ popisuje Victoria britskému serveru Mail Online svou firmu s názvem Glimmer.

Victoria Murphyová podniká s firmou nahých uklízečů. A je mimořádně úspěšná!

Je to vážně kus.

Nejprve chodila uklízet sama a v erotickém kostýmku, aby svůj nově rozjetý byznys po krůčkách otestovala. Nechtěla prý, aby se její pozdější zaměstnanci dostávali do situací, na které nebudou připraveni. 

Dnes už zaměstnává patnáct nahých uklízečů: dvanáct žen a tři muže. Ti si účtují 55 liber (1600 korun) na hodinu za uklízení ve spodním prádle, 65 liber (1900 korun) za úklid nahoře bez a 75 liber (2200 korun) za kompletně nahý úklid.

Victoria Murphyová podniká s firmou nahých uklízečů. A je mimořádně úspěšná!

Takovými fotkami láká firma Glimmer zákazníky na Instagramu!

„Žádný z mých zaměstnanců nikdy nemusel dělat nic, při čem by se necítil dobře. Klient si prostě vybere možnost, která se mu líbí nejvíc, a uklízeč se přizpůsobí. Nejdůležitější pro práci ve firmě je profesionální zkušenost s úklidem, pozitivní osobnost a to, aby se zaměstnanec cítil dobře, když je před někým nahý,“ popisuje podnikatelka.

Victoria Murphyová podniká s firmou nahých uklízečů. A je mimořádně úspěšná!

Victoria je vážně kočka!

Victoria také přiznává, že čekala zájem především od pracujících čtyřicátníků, ale její klientela je mimořádně rozmanitá.

„Máme zákazníky, kterým je třicet let, ale také osmdesátníky. Mnozí z nich žijí sami a zvlášť starší pánové jsou docela osamělí, takže je důležité, aby pro ně zážitek byl zábavný a aby si přitom popovídali. K dispozici máme i mužské uklízeče, ale příliš žen se nám neozývá. Na tom se snažíme pracovat,“ popisuje Victoria.

Victoria Murphyová podniká s firmou nahých uklízečů. A je mimořádně úspěšná!

Victoria Murphyová podniká s firmou nahých uklízečů. A je mimořádně úspěšná!

Ačkoliv je její byznys trochu kontroverzní, ve skutečnosti ji prý v jeho budování podporuje celá rodina. A mladá podnikatelka má s firmou Glimmer velké plány. Aktuálně značku plánuje rozšířit do dalších měst Skotska, a až si prý podmaní celou zemi, expanduje i za hranice! 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:40 neděle 18. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  90
 • Trapas
  29
 • Haha
  25
 • Tvl
  23
 • Sladký
  19
 • Cože
  16
Komentáře

Mohlo by vás zajímat