Mucha chce kojení na veřejnosti a hledá matky. Odměna? Grilovačka se zpěvačkou!

Mucha sama kojí očividně kde se dá. | foto: Archiv

Zpěvačka Mucha je provokacemi známá po celém Česku. Momentálně se například rozhodla být trnem v oku všem odpůrcům kojení na veřejnosti a chystá natáčení mateřského videoklipu. Pokud hodláte provokovat také, máte šanci. Mucha totiž shání komparz kojících matek!

Brněnskou punkerku, která si říká Mucha, před provokacemi nezastaví ani mateřství. Ba naopak se zdá, že jí k výstřednostem přímo inspiruje. Nově tak chystá například bizarní kojící videoklip k nové písni.

Na Facebooku vytvořila zpěvačka událost, které se mohou zúčastnit ženy, které chtějí ztvárnit kojící komparz. „Pojede se autobusem z Tišnova do asi 8 km vzdálené obce Strhaře. Celou cestu bude co největší počet protagonistek bez větších mimických a emočních výkyvů kojit své děti a užívat si poněkud prekérní půlhodinovou cestu linkovým autobusem. Pokud vše proběhne hladce, náš kameraman celou cestu zachytí, a to i s následným příjezdem do cíle, kde se krom občerstvení bude pokračovat s natáčením u koupací hasičské nádrže, u nás v zahradě či doma,“ uvádí Mucha kupříkladu.

A že se jedná o pořádně bizarní akci, dokládá další věta, kterou zpěvačka vepsala do popisku události. „Všemožným nápadům, jak co nejlépe esteticky zachytit kojicí akt, se meze nekladou. Já například trvám na scéně, kdy kojím a u toho štípu dříví.“ To vypadá na pořádně ztřeštěný klip, který rozzlobí nejednoho odpůrce kojení na veřejnosti.

Kromě natáčení je možné zúčastnit se následné grilovačky přímo u zpěvačky doma. Odvážné matky se tak jistě mají na co těšit!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:04 31. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  11
 • Trapas
  11
 • Tvl
  10
 • Haha
  8
 • Cože
  8
 • Sladký
  8
Komentáře