Internet se baví bláznivou galerií. Mr. Bean jako Avatar, či Harry Potter

Tak která fotka je nejvtipnější? | foto: Reprofoto Sobadsogood.com

Na internetu se dá najít spoustu legračních fotek, tyhle vás ale jistě pobaví. Rowan Atkinson, který ztvárnil legendárního pana Beana, je zde totiž zobrazen jako Indiana Jones, Mona Lisa, či Avatar. Který se vám líbí nejvíce?

1.Indiana Jones

Film, který proslavil úspěšný herec Harrison Ford by se klidně mohl dočkat remaku! O hlavní roli se hlásí fenomenální bavič Rowan Atkinson, co myslíte? Pohled drsňáka by mu i seděl.

Mr. Bean jako Indiana Jones pobaví nejednoho člověka.

Mr. Bean jako Indiana Jones pobaví nejednoho člověka.

2.Potetovaný model

Směšný a roztomilý pan Bean jako sexy potetovaný model, kterého budou okukovat stovky žen? Je to pro vás těžká představa? Nejste sami! Ovšem následující snímek je důkazem, že Rowan Atkinson by i jako drsný model působil směšně. Víte, kdo je to v originále? Přece Justin Bieber!

Mr. Bean jako model? No měl by na to.

Mr. Bean jako model? No měl by na to.

3.Avatar

Tak to je gól! Ve slavném filmu od Jamese Camerona si klidně mohl hlavní roli zahrát komik Rowan Atkinson. Jeho přiblblý úsměv by v kombinaci s modrou barvou kůže vyvolal nejspíše tak smíšené pocity, že by film neměl moc velký úspěch.

Vcelku originální Avatar.

Vcelku originální Avatar.

4.Pirát z Karibiku

Jack Sparrow je charismatický pirát, kterému díky jeho kouzlu podlehne nejedno ženské srdce. To by se ovšem nedalo říci o tomto chlápkovi, kterému někdo přidělal tvář Rowana Atkinsona. Vybafnout na vás takovýto pirát na odlehlém ostrově, tak se spíše zasmějete, než leknete.

Tenhle pirát neděsí kolemjdoucí, ale vypadá spíše jako pěkný ňouma.

Tenhle pirát neděsí kolemjdoucí, ale vypadá spíše jako pěkný ňouma.

5.Harry Potter

Wingardium leviosa! Tuhle větu mohl zvolat místo Daniela Radcliffa komik Rowan Atkinson! Film by se nejspíše nestal takovým trhákem, ale dost možná by všechny milovníky komedií potěšilo, kdyby se někdo pokusil o vtipný remake tohoto kultovního snímku. Měl by Mr. Bean místo hůlky svého milovaného medvídka?

Mr. Bean jako Harry Potter? Proč ne!

Mr. Bean jako Harry Potter? Proč ne!

Na zbytek legračních obrázků s Rowanem Atkinsonem alias panem Beanem v hlavní roli, se můžete podívat v galerii pod článkem.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:49 27. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  14
 • Tvl
  8
 • Trapas
  6
 • Haha
  5
 • Cože
  5
 • Sladký
  5
Komentáře