jít naiDNES.cz

Jak vstupuje mimozemšťan do člověka? Exkluzivní video inkarnace vyspělé civilizace

Prahu navštívil Američan Darryl Anka, který proslul tím, že jeho prostřednictvím promlouvá k lidstvu příslušník vyspělé mimozemské civilizace jménem Bashar. Ten promluvil i s Expresem a zodpověděl na dvě zásadní otázky - Kdy na zemi skončí naše civilizace a existuje Bůh? Na jeho odpovědi se podívejte na videu.

Praha poprvé zažila návštěvu mimozemšťana. Ústy média Darryla Anky zde promluvil příslušník pokročilé mimozemské civilizace Essasani jménem Bashar. Anka, který se živí jako tvůrce speciálních efektů u filmu, dorazil do Prahy představit nový snímek First Contact a v Praze se před médii spojil i s Basharem.

Než začal skrz médium (tzv. chanellera) Bashar promlouvat, upadl Anka do jakéhosi transu. Zhluboka dýchal a tělem i obličejem mu procházely záchvěvy. Najednou se zavřenýma očima jiným než svým hlasem nadšeně vykřikl: „Zdravím vám v tento den vašeho času. Máte se dobře?“ To už skrze něj promlouval mimozemšťan Bashar.

Bashar odpovídal novinářům na jejich dotazy. Expres položil dvě zásadní otázky. Tou první byl dotaz kdy lidská civilizace zanikne, a tou druhý odvěké trápení, zda existuje bůh.

Mimozemšťan měl na obě otázky jasnou odpověď.

„Vaše civilizace nezanikne, jen se transformuje na civilizaci pokročilejší, jakou jsme my už nyní. Ale ano, za několik tisíc let lidstvo, jak existuje dnes, bude minulostí. Ale není se čeho bát, je to přirozené. Něco jako probudit se ze snu,“ popisoval budoucnost lidstva mimozemšťan Bashar.

Jednoznačná byla i odpověď Bashara na dotaz na existenci boha. „Vše co vidíte kolem sebe, celý vesmír, to vše bylo stvořeno jednou energií. Váš koncept boha vlastně popisuje podstatu existence jako takové. Vše, co existuje, v sobě má prvky boha, bůh je ve všech věcech a v každém z vás i z nás,“ řekl tajemně vesmírný myslitel.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:45 pátek 10. února 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  36
 • Super
  28
 • Trapas
  19
 • Tvl
  18
 • Cože
  17
 • Sladký
  17
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře