jít naiDNES.cz

Královna pohledů Michelle Obama: Její reakce na dar od Trumpových baví internet

Inaugurace 45. prezidenta Spojených států Donalda Trumpa se obešla bez trapasů a faux pas - až na jeden moment. Nepozorné oko by ho skoro nezaregistrovalo, lidé z internetu jsou ale na podobné věci přímo vycvičení, a tak jim neušel přinejmenším zvláštní pohled, který bývalá první dáma Michelle Obama hodila po kameře po převzetí nečekaného dárku od své nástupkyně.

Dnes už bývalá první dáma Ameriky Michelle Obama je pověstná mnoha věcmi: vždy perfektní garderóbou, procítěnými proslovy i ráznou tvrdou povahou. Jako dáma nikdy není vulgární či nevhodná, nebojí se ale dát najevo, co si skutečně myslí, i když třeba jen v náznaku.

Dokonale se jí to povedlo v inaugurační ráno Donalda Trumpa, kdy spolu s manželem milionáře i jeho ženu Melanii přivítali v Bílém domě na společenském čaji.

Melania Trump se totiž rozhodla Michelle překvapit nečekaným dárkem. Úhledně zabalený balíček od Tiffanyho jí předala ihned při vítání a to Michelle dokonale vyvedlo z míry. Otočila se k Melanii zády a kamera zachytila tázavě zvednuté obočí a rozpačitý úšklebek na její tváři.

Ano, Michellin výraz skutečně mluví sám za sebe...

Ano, Michellin výraz skutečně mluví sám za sebe...

Obama se totiž rozhlížela, u kterého okounějícího sluhy by si dar odložila, aby se mohla jít fotit. První fotografie dokonce ještě stihly zachytit její výraz ve stylu „Opravdu tady, sakra, musím šaškovat?“ Michelle byla ale ve své úloze profesionální jako vždy a urychleně nasadila standardní úsměv.

Projev jejích skutečných myšlenek tak měl zůstat nepovšimnut, díky sociálním sítím jsme ho ale všichni viděli - a Michelle, to se vsaď, že na něj nikdy nezapomeneme!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 21. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  115
 • Super
  41
 • Haha
  32
 • Sladký
  26
 • Tvl
  20
 • Cože
  13
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat