jít naiDNES.cz

Baculka Ester z MasterChefa bojuje s úchyly: Na Facebooku jí posílají fotky penisů!

Soutěžící z MasterChefa Ester se musí potýkat s úchyly, kteří jí posílají fotografie svých přirození! | foto: Facebook

Probíhající ročník kulinářské soutěže MasterChef je nejen přehlídkou kuchařského umění, ale také mladých atraktivních účastnic. Tak úplně mezi ně nezapadá Ester Vosátková, šestačtyřicetiletá kartářka z Prahy, která sama nijak nepopírá, že má nějaké to kilo navíc. Přesto je to právě ona, kdo musí na sociálních sítích čelit útokům oplzlých a sexuchtivých mužů! „Když mi někdo pošle fotku přirození, označím ho na Facebooku a vidí to všichni jeho přátelé,“ popisuje Ester, jak se s úchyly vypořádává.

Mladičká Kristína, zrzka Lea, blondýnka Zuzka nebo Denisa s Kačkou s postavami à la modelka. Letošní ročník kulinářské soutěže MasterChef je na sexy talentované kuchařky bohatý. Ženské osazenstvo pak doplňuje i několik starších žen, většinou maminek. Třeba taková Ester z Prahy.

Ester se běžně živí jako kartářka. Jde o sympatickou paní, která nejenže skvěle vaří, ale je vidět, že má jídlo obecně ráda. Když ve včerejším díle vyřadila v závěrečné výzvě talentovaného Honzu, nechtělo se jí zřejmě ani kráčet na vítězný balkon a raději zůstala stát pod schody. I přes svou velmi silnou postavu a pokročilý věk je to však právě ona, kdo přitahuje největší pozornost pánské části publika.

Jak totiž ve včerejším pořadu Jak to vidí MasterChef propálila moderátorka Patricie Solaříková, Ester ve velkém chodí přes Facebook zprávy od neznámých nápadníků. V lepším případě jde pouze o žádosti o přátelství či snahy navázat vztah, v tom horším to jsou ale fotografie pánských přirození!

Ester z MasterChefa musí čelit nájezdům úchylných fanoušků.

Ester z MasterChefa musí čelit nájezdům úchylných fanoušků.

„Esterko, čím si vysvětluješ, že ti chodí pánská přirození?“ zeptala se pobavená Solaříková.

„Já to hlavně vůbec nechápu. Protože Páťo, ty už jsi nás viděla všechny, uznej sama, tam je plná řada nádherných štíhlých holek. Ale já jediná jsem tam koule, proč to odnáším jenom já? To by mě fakt zajímalo,“ odpověděla Ester se smíchem.

Zdá se, že ani zrzka Lea nemusí čelit tolika oplzlým zprávám jako Ester.

Zdá se, že ani zrzka Lea nemusí čelit tolika oplzlým zprávám jako Ester.

Vzápětí se pobavené dámy dobraly k tomu, že se mužům nejspíš zkrátka líbí pořádné ženy. Pokud jste si ale na baculku Ester začali dělat zálusk, pak máte smůlu. Nadějná kuchařka se totiž s podobnými oplzlými jedinci umí vypořádat po svém!

„Já jsem na Facebooku udělala příspěvek, kde když mi někdo něco takového pošle, tak ho tam označím a pak ho blokuju. Protože když ho označím, tak to pak vidí všichni jeho přátelé,“ vysvětlila.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 2. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  30
 • Haha
  29
 • Tvl
  24
 • Super
  23
 • Cože
  21
 • Sladký
  20
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat