Komu v soutěži udělala dobře? čílí se diváci MasterChefa a ukazují na Denisu

28. února

Porotce Přemek Forejt a soutěžící Denisa, to jsou ti, kteří v MasterChefovi leží divákům nejvíc v žaludku. | foto: Koláž Expres.cz

I kdepak, jak mají diváci možnost se vyjádřit k pořadu, který sledovali, nikdy nejsou líní napsat alespoň pár řádek. Někteří z nich pak pro ostrá slova nejdou daleko. Porotce Přemek Forejt a soutěžící Denisa z kulinářské show MasterChef se pod palbu samozvaných kritiků dostávají nejčastěji. Ať už je to kvůli věku, vzhledu, nebo údajné protekci.

Moc vlasů, které „se do kuchyně nehodí, protože působí  neupraveně“, málo zkušeností, moc tetování (to bude jistě nějaký holomek), moc malé porce v jeho restauraci...

Porotce pořadu MasterChef Česko Přemek Forejt to od diváků schytává pravidelně. „Myslím, že je to největší reklama, o to víc k nám lidi chodí,“ prohlásil na dotaz Patricie Solaříkové, která se na výtky a poznámky diváků zeptala. „Já jsem s tím úplně v klidu, ba naopak, já jsem se od toho vždycky odrážel,“ doplnil šéfkuchař.  

Nit suchou nenechají ani na soutěžící Denise, která vadí nejen upraveným, až modelkovským zjevem (jako by snad ženy v kuchyni měly vypadat jako Magdalena Dobromila Rettigová) i tím, že soutěží zatím prochází až podezřele snadno.

„Lidi si mě strašně dobírají. Jsem prý takový ten hráč, který ‚je tam z protekce‘ a ‚nevím, komu musela udělat dobře‘, případně ‚co tam ta rakovina dělá, ta už měla vypadnout‘,“ svěřila se mladá dáma, která už několik let zdárně bojuje s nádorem na mozku vegetariánskou stravou.

Po posledním díle prý podle ní mělo hodně lidí radost, že konečně vypadne. Místo toho odešel domů Bohouš. „Všechny ty baby, co mě tam hejtujou, už se těšily, že půjdu domů, ale já jsem tam ještě zůstala,“ vtipkovala Denisa, která jde v MasterChefovi dál, protože soutěžící Bohouš odstoupil ze zdravotních důvodů.

Fotogalerie

Anketa

Komu v soutěži udělala dobře? čílí se diváci MasterChefa a ukazují na Denisu

Super 28
Haha 21
Cože 15
Tvl 18
Komentáře