Sexy Češka řádí na jetsurfu a je nejlepší na světě! Jak to má s dotěrnými chlapy?

7. června 2018
Mohla být z fleku modelkou. Martina Bravencová (25) si ale vybrala raději kariéru profesionální sportovkyně. A díky tomu, že jí kromě krásy bůh nadělil také velkou porci talentu, je z pohledné brunety světová šampionka ve sportu, který zatím mnoho lidí vůbec nezná. A již brzy může přidat další úspěch! Jak se Martina k jetsurfingu vůbec dostala?

Není tomu dlouho, co se Martina Bravencová snažila prosadit v jiném sportu. Pohledná bruneta bývala kdysi nadějnou snowboardistkou a také se věnovala golfu.

Poté se ale i díky svému příteli rozhodla vyzkoušet takzvaný jetsurf, což je jakési motorizované „prkno“, které se na vodě prohání až závratnou rychlostí. 

„Okamžitě jsem se do toho sportu zamilovala! Pak jsem zkusila závod a chtěla jezdit další a další,“ vzpomíná na své začátky s jetsurfingem Bravencová v rozhovoru pro iSport.cz.

Z nadšené amatérky se ale velmi rychle stala průkopnice tohoto sportu u nás a minulý rok také světová šampionka.

Martina Bravencová je ve svém sportu naprostou špičkou.

Letos bude Bravencová své loňské vítězství obhajovat. Už ve čtvrtek je na programu první díl Světového poháru a jede se v Brně na přehradě! MotoSurf WorldCup 2018 se jede od čtvrtka (tréninky) do soboty (finále) na vodní nádrži Brno.

Kromě svého talentu Bravencová také na první pohled zaujme svým atraktivním vzhledem a sexy fotkami, které sdílí na sociálních sítích.

Z obdivných komentářů cizích mužů si ale sexy kráska nedělá velkou hlavu. „Nesetkala jsem se s nějakým velkým nátlakem, spíš to bylo všechno takové milé.“

Martina se moc ráda fotí.

Něco ji ale přece jenom trochu mrzí. „Mám fotku, jak projíždím kolem bójky, cáká tam voda, jsem v super pozici. Nádhera! Jenže tahle paráda měla asi jen třetinu lajků, než když si udělám obyčejné selfíčko. Byla jsem z toho docela vytočená,“ dodává.

Martina Bravencová má krásný zadek a také si ho ráda nechává fotit.

Při pohledu na její „selfíčka“ je nám celkem jasné, proč tomu tak je!

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:54 pátek 5. října 2018. Anketa je uzavřena.

  • 7
  • 6
  • 6
  • 5
  • 5
  • 5
Komentáře