Nejen Tuháčková maká na ČT24 jako šroub: Na paty jí šlape Kopecká

Mariana Kopecká pracuje v České televizi od roku 2012, pravidelně ji vídají diváci ČT24. | foto: Instagram Mariany Kopecké

Když jsme před časem napsali o pracovním tempu reportérky České televize Petry Tuháčkové, kdekdo mohl nabýt dojmu, že jde o nějakou protekci nebo snad speciální projekt ČT24, jenž má podpořit jejich zpravodajský tým. Šikovných mladých dam je na Kavčích horách samozřejmě mnohem víc. Jednou z nich je i Mariana Kopecká.

Sympatická reportérka na Českou televizi nastoupila v roce 2012, však se taky před pár lety hodně divila, jak ten čas utíká, že je to chvíle, co na Kavčí hory nastoupila, a přitom se psal rok 2017.

Od té doby natočila celou řadu reportáží, přičemž co do četnosti výskytu na obrazovce si s vysoce produktivní Petrou Tuháčkovou v ničem nezadá. Ať už zapne divák kterýkoli den, jedna z nich v terénu určitě bude.

Kopecká se koncem loňského roku blýskla i mimopracovní zprávou. Na Twitteru cestou do práce uvedla, že její harmonizaci na čas vánočních svátků jí svými výkřiky pěkně překazili protestující na Kavkách.

„To se tak člověk pomalu ladí na sváteční čas... A pak se před odchodem z práce dozví, že si ho ‚vydržuje Bakala‘, lže a ‚bere měsíčně 250 tisíc‘,“ postěžovala si na sociální síti a přiložila krátký videozáznam jako důkaz.

Od té doby má na svém účtu raději ještě poznámku, že názory, které tu publikuje, nevyjadřují stanovisko redakce České televize... 

Komentáře

Mohlo by vás zajímat