Zpověď tragického bezdomovce Majsnera: Umřelo mi dítě, pobodala mě milenka

V České republice asi neexistuje bezdomovec, který by se těšil větší popularitě než Miroslav Švanda z Pardubic. Tento chlapík s křivým nosem je znám spíše pod přezdívkou Majsner a pod vlivem alkoholu se z něj stává doslova nekontrolovatelné zvíře. Zvlášť když má za zády youtubera Aleše Bejra, který mu poskytuje neomezené množství krabicového vína. Ve speciálním silvestrovském díle pořadu Telebrity byl hostem právě oblíbený „homeless“ Majsner, který se mimo jiné rozpovídal o svém prazvláštním životním příběhu.

V silvestrovských Telebritách se Majsner, který před časem s youtuberem Bejrem ztrapnil Česko v Egyptě a Spojených arabských emirátech, rozpovídal o svém soukromí.

Populární bezdomovec se například svěřil, že ho v minulosti potkala velice nepříjemná věc – smrt potomka!

„Oženil jsem se poprvé a bohužel jsme přišli o děcko,“ řekl Miroslav Švanda alias Majsner ve speciálním díle pořadu Telebrity. 

Majsner je za hvězdu.

Majsner je za hvězdu.

I přestože to někoho překvapí, tak věčně opilý „homeless“ Majsner má tři děti. Dvě holky a jednoho kluka, který je podle jeho slov nelegální. Jaký mají jeho potomci názor na show Aleše Bejra, jejíž je Miroslav Švanda hlavní postavou?

„Má dcera Terezka mě sleduje. Ptala se mě, jestli mne to nemrzí. Řekl jsem, že ne. Ona mě zná, ví, že jsem pil už předtím,“ sdělil dále Majsner, který je v současné době „ve vztahu“. Ale na své přítelkyni pan Švanda vidí mnoho negativ: „Nepije, je z jiného kmene. Chová se divně, furt si na něco stěžuje. Že někam furt lítám. Já ji ale nikam s sebou brát nemůžu. Na ni kdyby se podívali, tak by ji do letadla nepustili.“

Majsner v Telebritách.

Majsner v Telebritách.

Chcete vědět o Majsnerově osobním životě ještě více? Sledujte speciální díl pořadu Telebrity, který bude 31. prosince od 12:00 k vidění na serveru Playtvak.cz.


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:54 30. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  45
 • Tvl
  22
 • Super
  20
 • Cože
  8
 • Haha
  7
 • Sladký
  5
Komentáře