Majsner si užil Vánoce u Bejra: Dostal župan a brzy udělá Česku zase ostudu!

Na Vánoce by měli být všichni v obležení těch nejbližších. Někdo k sobě na svátky pozve rodinu, kontroverzní youtuber Bejr se rozhodl, že na Štědrý den s ním povečeří populární bezdomovec a alkoholik Majsner, který se proslavil tím, že společně s Bejrem ztrapnil Českou republiku v Egyptě a ve Spojených arabských emirátech. Jak tento bizarní vánoční večer probíhal?

O projektu, který se nedávno rozhodl rozjet známý pardubický showman Aleš Bejr, jsme vás již informovali. Pro jistotu si ale pojďme vše shrnout a připomenout.

Youtuber Aleš Bejr se již delší čas věnuje tomu, že natáčí videa s pardubickými bezdomovci. Nejvíce si z těchto „homelessů“ oblíbil Miroslava Švandu, zábavného chlapíka s křivým nosem, kterému začal říkat Majsner či Majsneros

Majsnera vzal Bejr za vlastní peníze na dovolenou do Egypta, kde byl bezdomovec každý den na mol a pod vlivem alkoholu předváděl neuvěřitelné šílenosti.

Ještě hůře dopadl výlet těchto výtečníků do Spojených arabských emirátů. 

Chvílemi to vypadalo s Majsnerem velice špatně. Bezdomovec se podle Bejrových slov prý dokonce pokálel v místním taxíku. 

Majsner se zase předvedl.

Majsner v arabském taxíku. Podle Bejrových slov se zde pokálel.

V hotelu, kde byli Majsner s Bejrem ubytováni, si dokonce mysleli, že pardubický „homeless“ je hendikepovaný. On byl ale jenom tak zpitý, že nemohl chodit a mluvit.

Po obří mezinárodní ostudě přišel čas Vánoc, čas klidu. Bejr tak Majsnera pozval na tradiční štědrovečerní večeři k sobě domů. Youtuberova žena navařila a napekla, vše bylo naprosto dokonale připravené.

Majsner si užil krásné Vánoce.

Majsner si užil krásné Vánoce.

K vyzdobenému stolu kromě Bejra a jeho ženy zasedl muž, který žije už více než dvacet let na ulici. I přestože by nejspíše dal jinak přednost opíjení se pod mostem, tak se tvářil, že mu „normální“ večer vůbec nevadí.

Od Bejra dostal bezdomovec Majsner jako dárek župan. Hodně zvláštní dar pro někoho, kdo se myje pouze sporadicky.

Majsner dostal krásný župan.

Majsner dostal krásný župan.

Kromě toho se zdá, že Česko se bude opět stydět za chování youtubera Bejra a bezdomovce Majsnera v cizině. V jednom z posledních videí Bejr Majsnerovi říká, zdali s ním opět pojede. Bezdomovec nebyl proti.

Na svém Facebooku dokonce Bejr vybízí své fanoušky k tomu, aby tipovali, v jaké zemi bude s Majsnerem dělat ostudu celé republice. Někteří diskutéři tipují Ukrajinu, odkud pochází Bejrova žena. 

Majsner je zpět!

Blíží se další obří ostuda?

Ať už si Bejr s Majsnerem pro další dovolenou vyberou jakoukoliv destinaci, tak se rýsuje jedna zásadní otázka: Může to být ještě horší?

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 1:19 27. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  21
 • Super
  19
 • Haha
  7
 • Tvl
  6
 • Cože
  5
 • Sladký
  5
Komentáře

Mohlo by vás zajímat