„Pochčiju vám auta,“ řval v Abú Dhabí bezdomovec Majsner. A svůj slib splnil

Exotická dovolená, na kterou se vydali youtuber Aleš Bejr a bezdomovec Majsner, napáchala zcela jistě více škody než užitku. Podle videí, která pardubický showman Bejr doposud sdílel, je zřejmé, že dvojice výletníků udělala pořádnou ostudu celému Česku. Jedna z nejnovějších nahrávek například zobrazuje téměř šedesátiletého bezdomovce Majsnera, jenž v arabské metropoli Abú Dhabí, která bývá často označována za „město šejků“, močí na luxusní vůz.

Výlet bezdomovce Miroslava Švandy alias Majsnera a youtubera Aleše Bejra už sice skončil, Bejr ale videa sdílí zpětně, fanoušci těchto komiků tedy až teď zjišťují, co se v Abú Dhabí vlastně dělo.

Doteď jsme se mohli dozvědět, že se Majsner svlékal v letadle, pil alkohol na veřejnosti a poté se podle Bejrových slov dokonce pokálel v taxíku. Poslední nahrávka, kterou Bejr na svůj YouTube kanál nahrál, ukazuje snad ještě něco horšího.

„Pochčiju vám auta,“ křičí před lékárnou v Abú Dhabí Majsner. Youtuber Bejr, který jeho řádění natáčí, se usmíval. Bylo z něj cítit, že mocně touží po tom, aby Majsner nějakou tu výtržnost udělal.

A co Majsner slíbil, tak o pár minut později vykonal. Mohl si odskočit kamkoliv jinam, ale on se raději vymočil na luxusní vůz, který stál na parkovišti. 

To je ale ostuda.

To je ale ostuda.

Bejr, i přestože měl nejspíše velikou radost z toho, že jeho kamarád to opět rozjíždí, a tím pádem jeho kanálu roste sledovanost, tak celý incident komentoval tak, jako by snad chování Majsnera vůbec nechápal.

„Opět Majsneros, auto asi za dva míče, a on mu chčije na kolo. On tady pochcal asi úplně všechno, nemůžu říct ani co,“ říká ve videu Bejr.

Majsner se zase ukázal.

Majsner se zase ukázal. Bejr se tváří, jako kdyby jeho chování vůbec nechápal.

Močení na luxusní vozy, pití alkoholu na veřejnosti, agresivní chování a brykule ve městě šejků, kde na podobné šílenosti není nikdo zvědavý. Nelze se divit, že místní policii s Majsnerem brzy došla trpělivost a českého bezdomovce zadržela.

To, že pardubický bezdomovec musel zůstat v Emirátech, Expresu potvrdil jak Bejr, tak i jeho manažer. Ten navíc sdělil, že Majsner je v současné době ve vězení a hrozí mu až pět měsíců za mřížemi.

To ale youtuberovi Bejrovi nebrání v tom, aby dále sdílel šílená videa se svým kamarádem bezdomovcem, který v současné době čeká na osvobození.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 15. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  86
 • Super
  29
 • Tvl
  16
 • Haha
  14
 • Sladký
  14
 • Cože
  13
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat