Zapomeňte na youtubery, teď frčí sexy letušky a piloti! Jejich fotky okouzlily internet

10. ledna 2017
Jsou krásní, jsou sexy, užívají si na exotických místech a na sociálních sítích je sledují desetitisíce lidí. Řeč není ani o celebritách, ani o youtuberech nebo bloggerech. V kurzu jsou teď totiž letušky, stevardi a piloti, kteří se s chutí chlubí všemi výhodami, co jim jejich povolání přináší.

Australanku Georgii Nielsen, půvabnou tmavovlásku s tělem bohyně, sleduje na Instagramu 35 tisíc lidí. Čím si to zasloužila? Nehrála v žádném seriálu, neúčastnila se reality show, nevyhrála talentovou soutěž. Je to prostě jen obyčejná letuška.

Georgia Nielsen pracuje jako letuška pro Emirates.

Georgia Nielsen pracuje jako letuška pro leteckou společnost Emirates.

Její fotky jsou ale přesto hitem. Georgia se fotí v exotických destinacích, kam se díky své práci často podívá, navštěvuje je ale i mimo ni. „Díky firemním benefitům mě víkend u moře v Itálii vyjde levněji, než kolik stojí lepší večeře v Dubaji,“ popisuje žena.

Právě půvabné letušky, jejich mužské protějšky a samozřejmě i přímo piloti se v poslední době stávají největšími hvězdami internetu. Jejich příspěvky ukazují, že mezi sebe berou pouze přitažlivé jedince, a to přitahuje pozornost.

Blondýnka si s chutí užívá všechny výhody, které její práce skýtá.

Letuška Norwegian Airlines Rainam si s chutí užívá všechny výhody, které její práce skýtá.

Mnoho z nich, a nás to při pohledu na jejich snímky ani nepřekvapuje, se bokem živí modelingem. Virtuálně populární ruská letuška Viktorie Tzuranová, když zrovna nelétá, například dělá moderátorku hudební televize.

Hashtag #cabincrewlife skrývá fotografie z luxusních životů pilotů a letušek.

Ruská letuška Viktorie Tzuranová, když zrovna nelétá, dělá moderátorku hudební televize

Například egyptský stevard a zároveň bodybuilder Mohamed Salama skončil v roce 2014 druhý ve fitness soutěži Mr. Dubaj a je dokonce tváří jednoho fitcentra.

Zároveň je ale také bodybuilderem a často se účastní soutěží.

Mohamed Salama je stevardem a zároveň bodybuilderem, často se účastní fitness soutěží.

Zážitky personálu leteckých společností jsou opravdu záviděníhodné. Fotografie sdílí pod hashtagem #cabincrewlife a my si díky nim přejeme ihned změnit kariéru.

Co všechno si díky elitnímu povolání letušky a piloti užívají, na to se mrkněte do galerie...

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:38 středa 10. května 2017. Anketa je uzavřena.

  • 12
  • 7
  • 7
  • 6
  • 6
  • 6
Komentáře